Cdo gje mbi diktaturen komuniste boterore dhe krimet e saj ne vende ish komuniste
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Komunistet Boteror
  Lajmërimet Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Kjo temë ëshë e mbyllur, ju nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com
nga I-AMESHUAR më 29 Prill 2009, 16:24
0 63412 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2009, 16:24
  Tema Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Prift Angelo Masafra- shërbtori i Pushtetarve dhe i Italisë
1, 2, 3 nga Laert më 28 Nëntor 2015, 01:35
28 4186 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 30 Mars 2019, 14:00
KOSOVA DHE SERBIA NËN KOMUNIZËM
nga Laert më 16 Gusht 2009, 01:58
3 1856 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 30 Mars 2019, 01:10
Fjalimi i Donald J. Trumpit mbi Komunizmin 18.II.2019
nga Laert më 24 Janar 2019, 14:20
2 258 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 24 Shkurt 2019, 09:33
100 vjetori i Teorisë së relativitetit Albert Ajshtajn
nga Laert më 21 Nëntor 2015, 01:59
0 751 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 21 Nëntor 2015, 01:59
Polonia-Mbi 22 mijë intelektualë polakë u vranë në BRSS-1940
nga Laert më 28 Nëntor 2010, 22:11
7 3072 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 31 Maj 2015, 16:17
Stalini - Lufta midis hebrejve sovjetik dhe Stalinit
nga Laert më 17 Korrik 2010, 14:50
2 1939 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 30 Dhjetor 2014, 18:26
19-30.X.1943 -Traktati i Mbarimit të Luftës II Botnore
nga Laert më 15 Nëntor 2014, 10:28
0 1251 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 15 Nëntor 2014, 10:28
Ish vendet komuniste ngritën Muzetë e Holkaustit komunist
nga Laert më 28 Shtator 2014, 09:18
0 1096 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 28 Shtator 2014, 09:18
Rusia- Kisha- armike e betuar e Shqipërisë në shekuj
1, 2 nga Laert më 02 Shtator 2009, 11:07
19 5446 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 06 Shkurt 2012, 00:03
Kush është Kim Ir Seni i II-te i Koresë Veriut?
nga Laert më 23 Mars 2009, 20:20
6 2055 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 20 Dhjetor 2011, 10:14
RUSIA - SHTET IMPERIALISTO-STALINISTE
1, 2, 3, 4 nga Laert më 06 Maj 2009, 17:40
33 8491 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 06 Shtator 2011, 22:30
Ivan Bogdanovi dogji ambasadën USA dhe Flamurin Shqiptar
nga Laert më 17 Tetor 2010, 12:23
4 1845 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 26 Prill 2011, 21:55
KUSH E RREZOI KOMUNIZMIN NE TE VERTETE NE EUROPE?
nga Laert më 07 Tetor 2009, 10:25
3 1609 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 14 Dhjetor 2010, 18:42
Çeçenia NEN TERRORIN RUSE DHE HESHTJA E PERENDIMIT
nga Laert më 04 Gusht 2009, 23:12
2 1493 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 07 Tetor 2010, 16:55
10 milion katolike ruse vdiqen-veper e çifuteve ne pushtete
nga Laert më 19 Qershor 2010, 01:51
3 1862 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 19 Qershor 2010, 01:58
21.1.1924 -Vdekja e Testamenti i Leninit mbi Stalinin Vrases
nga Laert më 16 Janar 2010, 02:12
2 1975 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 16 Janar 2010, 03:29
ANGLIA PRO SLLAVE - KUNDER ALEANCES ITALI - SHQPERI- 1942
nga Laert më 15 Janar 2010, 02:47
0 1429 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 15 Janar 2010, 02:47
PAPA GJON PALI NE RREZIMIN E MURIT TE BERLINIT
nga Laert më 07 Tetor 2009, 09:29
3 1560 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 12 Janar 2010, 11:28
Fr. Jerzy Popiełuszko- Martir i Kishës Polake-19.X.1984
nga Laert më 21 Dhjetor 2009, 19:50
2 2021 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 12 Janar 2010, 01:49
Legjenda e Solidarnostit - Leh Valesa(Lech Walesa) - Polak
nga Laert më 22 Dhjetor 2009, 01:10
2 1713 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 22 Dhjetor 2009, 01:27
Diktatura komuniste në Ukrainë
nga I-AMESHUAR më 24 Nëntor 2009, 17:56
0 1494 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 24 Nëntor 2009, 17:56
9.11.1989 - 20 VJETORI I RENIES TE MURIT TE BERLINIT
1, 2 nga Laert më 04 Gusht 2009, 23:00
11 3902 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 12 Nëntor 2009, 17:16
16 TETOR 1946 VARJA E KRYGJENERALEVE - MINISTRAVE HITLERIANE
nga Laert më 08 Nëntor 2009, 02:14
5 1583 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 12 Nëntor 2009, 00:11
Nikolae Çaushesku SHBA DHE ish BRSS
nga Laert më 09 Nëntor 2009, 19:50
5 2122 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 10 Nëntor 2009, 22:17
3 TETOR 1990 BASHKIMI ZYRTAR I DY GJERMANIVE
nga Laert më 11 Tetor 2009, 22:22
2 1597 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 20 Tetor 2009, 18:01
22.11. 1943 RUSVELT-ÇURÇILL-CAN KAI SHI KONFERENCA E KAJROS
nga Laert më 19 Tetor 2009, 16:23
0 1345 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 19 Tetor 2009, 16:23
Konferenca e Teheranit - Rusvelt-Çurçill-Stalin-28.XI.1943
nga Laert më 19 Tetor 2009, 16:06
0 2093 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 19 Tetor 2009, 16:06
NOBELI dhe BARAK OBAMA - ÇMIMI I DHENE NGA MOSKA
nga Laert më 10 Tetor 2009, 15:05
2 1668 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 11 Tetor 2009, 13:25
CFARE ROLIT TE MIRE E TE KEQ KISHTE GORBACOVI NE RREZIMIN ..
nga Laert më 23 Shtator 2009, 13:41
3 1504 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 10 Tetor 2009, 14:22
PATRIARKU I RUSISE e AMBICIET PER RIBASHKIMIN E ISH BRSS
nga Laert më 05 Tetor 2009, 23:21
0 1371 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 05 Tetor 2009, 23:21
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Autorizimet e forumit
Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 19 Nëntor 2019, 00:37
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari