Sub Forums: Shqiperia - Albania - Arberia
  Forum Tema Poste Postimi fundit
Mendimi shqiptar Mendimi shqiptar
Mendesia shqiptare, mendimtaret shqiptare dhe krijimit i mendimit shqiptar
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
22 90 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 19 Janar 2017, 12:44
Historia e Lashtesise Shqiptare Historia e Lashtesise Shqiptare
Hulumtime, kerkime dhe zbulime te reja te historise se lashte pellazge,ilire,arberore,shqiptare. Cdo gje mbi historine tone.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Nënforume: Figura te shquara te Kombit shqiptar, Qytetet ne trevat shqiptare
125 616 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 10 Gusht 2022, 15:43
Gjuha Shqipe ne Shekuj Gjuha Shqipe ne Shekuj
Gjuha Shqipe e shkruar e folur, dialekte krahinore. Toskerishtja dhe Gegenishtja.Evolimi dhe gjithcka rreth gjuhes sone hyjnore.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
34 67 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 27 Dhjetor 2018, 10:47
Letersia Shqipe ne Shekuj Letersia Shqipe ne Shekuj
Letra dhe lapsi nje misherim i vargut ku letrari le gjurme ne historine dhe legjenden e nje kombi.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Nënforume: Kendi poetike dhe krijimtari, Kritike Letrare, LIBRA te botuara
64 253 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 26 Korrik 2021, 18:00
Portreti kulturor i Artit Shqiptar Portreti kulturor i Artit Shqiptar
Portretizimi i arteve nepermjet piktures,skultures ,qeramike,pocelan,druri,ar,argjent etj.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
25 59 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 28 Tetor 2016, 17:14
Politika dhe Mas media Politika dhe Mas media
Dedikuar poltikes dhe mjeteve te komunikimit te mases shqiptare ne menyre qe te japim mendimin tone ne lidhje me mbarevatjen e jetes poltike shqiptare. Te japim apo krijojme nje ide te re poltike qe revolucionon aktualitetin.Miresevini
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
79 683 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 15 Nëntor 2018, 09:49
Teologjia Filozofike Teologjia Filozofike
Me kete deshiroj te hap nje horizont te ri ne rrymat teologjike e filozofike te ndryshme qe lindin si nevoje e ushqimit shpirteror dhe mendor te njeriut.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
57 271 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 12 Korrik 2019, 09:08
Rubrika Shkenca dhe Jeta Rubrika Shkenca dhe Jeta
Ketu do gjeni ate qe njeriu krijoj me inteligjencen e tij se si te mbijetoje mbi planetin toke. Shkencat ndihme per jeten mbi toke.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Nënforume: Shkencat Natyrore, Shkencat Humane
115 333 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 02 Dhjetor 2021, 21:56
Tradhetaret e Kombit Shqiptar ne shekuj Tradhetaret e Kombit Shqiptar ne shekuj
Ketu do gjeni gjithcka mbi shqiptaret qe shiten kombin e tyre per disa interesa te uleta personale dhe antishqiptare...
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Nënforume: Diktatura Komuniste, Komunistet Boteror
175 1127 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 03 Nëntor 2022, 08:12
Kendi Juridike Kendi Juridike
Ketu do gjeni te postuar cdo gje ne lidhje me ligjet, kushtetuten dhe azhornimet e fundit ne lidhje me fushen juridike
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
26 147 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 17 Prill 2017, 13:48
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 09 Dhjetor 2022, 21:58
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari