Sub Forums: V.I.P
  Forum Tema Poste Postimi fundit
Te huaj Te huaj
Fansat e very important people do kene gjithcka rreth jetes dhe aktiviteteve te tyre
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
26 84 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 22 Prill 2021, 07:22
Very important people(V.I.P). Ketu mund te gjeni gjithcka rreth jetes dhe aktiviteteve te vipave shqiptar per te gjithe fansat e tyre.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
V.I.P
  Lajmërimet Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Kjo temë ëshë e mbyllur, ju nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com
nga I-AMESHUAR më 29 Prill 2009, 16:24
0 80740 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2009, 16:24
  Tema Përgjigjet Shikime Postimi fundit
XHEJMS e GJON BELUSHI ARTISTA SHQIPTAR TE HOLLIVUDIT
nga Laert më 11 Tetor 2009, 13:20
2 1324 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 11 Tetor 2009, 17:14
FILIP ENGJELL NDOCAJ - SHKODRA DHE HARRESA
nga Laert më 27 Shtator 2009, 09:12
1 1073 nga MAZAR-DINO Shiko postimet e fundit
më 27 Shtator 2009, 14:18
MIKEL -PITER - KRISTINA MALOTA - AKTOR TE HOLLIVUDIT
nga Laert më 22 Shtator 2009, 13:20
5 3305 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 23 Shtator 2009, 16:39
JOZEFINA TOPALLI U ZGJODH PERSERI KRYETARE E PARLAMENTIT
nga Laert më 09 Shtator 2009, 11:24
3 1018 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 13 Shtator 2009, 15:26
Kush eshte aktori juaj i preferuar shqiptar?
nga Noa_Al më 29 Janar 2009, 23:55
3 1453 nga Diana Shiko postimet e fundit
më 03 Korrik 2009, 08:19
FATMIR SEJDIU - PRESIDENT I KOSOVËS
nga Laert më 28 Maj 2009, 22:29
0 836 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 28 Maj 2009, 22:29
Marije Logoreci
nga Laert më 06 Prill 2009, 21:22
0 785 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 06 Prill 2009, 21:22
ELIZA DUSHKU GJYSEM - LAKURIQ
nga Laert më 21 Shkurt 2009, 22:08
0 775 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 21 Shkurt 2009, 22:08
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Autorizimet e forumit
Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 13 Maj 2021, 08:06
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari