Una breve presentazione per avere un idea di chi siamo
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një temë të re 7 tema · Faqe 1 prej 1
Presentazione
  Lajmërimet Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Kjo temë ëshë e mbyllur, ju nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com
nga I-AMESHUAR më 29 Prill 2009, 16:24
0 87708 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2009, 16:24
  Tema Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Ciao a tutti!
1, 2, 3 nga cristinangel_90 më 16 Shkurt 2009, 22:12
21 4835 nga shpirt70 Shiko postimet e fundit
më 10 Qershor 2009, 12:16
ja ku erdha
nga shpirt70 më 06 Shkurt 2009, 21:41
9 1586 nga cristinangel_90 Shiko postimet e fundit
më 20 Mars 2009, 15:15
Moi meme
nga mattamilu më 08 Shkurt 2009, 04:21
7 1730 nga Clara Shiko postimet e fundit
më 18 Shkurt 2009, 02:02
eccomi
nga Sarah më 05 Shkurt 2009, 23:18
8 1729 nga Clara Shiko postimet e fundit
më 18 Shkurt 2009, 01:58
Buongiorno a tutti!
nga Clara më 05 Shkurt 2009, 14:45
7 1704 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 17 Shkurt 2009, 22:11
Hey!
nga Francesca më 05 Shkurt 2009, 02:24
7 1619 nga Francesca Shiko postimet e fundit
më 06 Shkurt 2009, 23:26
Ciao a tutti!
nga Clara më 05 Shkurt 2009, 14:28
1 1606 nga Francesca Shiko postimet e fundit
më 05 Shkurt 2009, 14:32
Posto një temë të re 7 tema · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Autorizimet e forumit
Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 06 Dhjetor 2021, 16:04
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari