Ku hyjne shkencat ekzakte dhe ato natyrore duke filluar nga astrologjia,biologjia,matematika,fizika,kimia etj
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një temë të re 20 tema · Faqe 1 prej 1
Shkencat Natyrore
  Lajmërimet Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Kjo temë ëshë e mbyllur, ju nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com
nga I-AMESHUAR më 29 Prill 2009, 16:24
0 87440 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2009, 16:24
  Tema Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Gjeni IP adresën e emailave në Hotmail. Gmail dhe Yahoo
nga Laert më 19 Dhjetor 2012, 00:50
1 2393 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 07 Shkurt 2015, 14:18
Xhirafa do të vritet pavarësisht nga protestat më 9.2.2014
nga Laert më 09 Shkurt 2014, 10:45
1 1895 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 09 Shkurt 2014, 19:48
Kafja ma e shtrenjtë e bame prej feçes-700 dollar/kg
nga Laert më 07 Shkurt 2014, 22:58
0 1501 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 07 Shkurt 2014, 22:58
Pesticidet shkaktojnë vdekjen e bletëve-Shqetsimi i Europës
nga Laert më 10 Qershor 2013, 08:01
0 1796 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 10 Qershor 2013, 08:01
Mësoni të suvatoni muret e jashtme me panele termike
nga Laert më 21 Mars 2013, 14:20
0 1616 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 21 Mars 2013, 14:20
Si luftohet myku në bimët dekorative dhe njollat e frutave ?
nga Laert më 07 Maj 2011, 00:34
0 2530 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 07 Maj 2011, 00:34
RUAJUNI NGA RREZET UV TE LLAMBES EKONOMIKE!
nga Laert më 24 Prill 2010, 23:50
1 2468 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 25 Prill 2010, 00:29
RRETHI - FIGURE GJEOMETRIKE
nga Laert më 05 Shkurt 2010, 17:06
0 5365 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 05 Shkurt 2010, 17:06
Cila lule, bime e fruta ju pelqen me shume?
nga Laert më 23 Dhjetor 2009, 01:10
6 7149 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 23 Dhjetor 2009, 02:55
Lulet - Bota e Njeriut. Cila lule ju pelqen?
nga Laert më 08 Korrik 2009, 11:00
2 2328 nga ksanthi Shiko postimet e fundit
më 09 Korrik 2009, 08:49
SEGMENTI - TREKENDSHI
nga Laert më 03 Mars 2009, 23:52
1 4178 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 04 Mars 2009, 00:10
PIKA - DREJTEZA - CILINDRI
nga Laert më 30 Janar 2009, 15:28
0 2524 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 30 Janar 2009, 15:28
PAK - GJEOMETRIA
nga Laert më 30 Janar 2009, 15:12
0 2122 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 30 Janar 2009, 15:12
BASHKESIA - Koncept matematik
nga Laert më 30 Janar 2009, 15:02
0 2733 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 30 Janar 2009, 15:02
LOGJIKA MATEMATIKORE
nga Laert më 30 Janar 2009, 14:41
0 1948 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 30 Janar 2009, 14:41
Pak njohuri teorike te ALGJEBRES
nga Laert më 30 Janar 2009, 13:38
0 2675 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 30 Janar 2009, 13:38
Koncepti MATEMATIKE
nga Laert më 30 Janar 2009, 13:11
0 1880 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 30 Janar 2009, 13:11
Cfare eshte Matematika?
nga Laert më 30 Janar 2009, 12:54
0 1907 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 30 Janar 2009, 12:54
Disa njohuri te gjeometrise elementare
nga Laert më 30 Janar 2009, 12:02
0 3167 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 30 Janar 2009, 12:02
Permasa - Koncepte
nga Laert më 29 Janar 2009, 16:15
0 1749 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 29 Janar 2009, 16:15
Posto një temë të re 20 tema · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Autorizimet e forumit
Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 29 Nëntor 2021, 22:48
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari