Me kete deshiroj te hap nje horizont te ri ne rrymat teologjike e filozofike te ndryshme qe lindin si nevoje e ushqimit shpirteror dhe mendor te njeriut.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Teologjia Filozofike
  Lajmërimet Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Kjo temë ëshë e mbyllur, ju nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com
nga I-AMESHUAR më 29 Prill 2009, 16:24
0 78545 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2009, 16:24
  Tema Përgjigjet Shikime Postimi fundit
MALLKIMET E IM. PAL KAMSI NE VITIN 1745
nga Laert më 26 Prill 2010, 10:00
0 1356 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 26 Prill 2010, 10:00
At Ambroz- Martinit i fundit i Klerit te Veriut
nga Laert më 06 Shkurt 2010, 21:57
2 1286 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 15 Shkurt 2010, 19:53
Karitasi Shqiptar në zonat e përmbytura - 10.1.2010
nga Laert më 11 Janar 2010, 21:13
4 859 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 11 Janar 2010, 21:34
A DUHET RESPEKTI I FEVE? FONDAMENTALIZMI - PJELLE E KRIMIT
nga Laert më 08 Janar 2010, 21:57
1 721 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 08 Janar 2010, 22:25
Ernest Çoba - 30 vjetori i vdekjes - 8.1.1980 -8.1.2010
nga Laert më 08 Janar 2010, 20:35
0 721 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 08 Janar 2010, 20:35
ESHTNAT E AT GJERGJ FISHTËS O.F.M. JANË NË RËMAJ !..
nga Laert më 19 Dhjetor 2009, 13:25
1 860 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 06 Janar 2010, 12:26
Perse Te Varferit jane besimtar te devotshem ndaj Zotit?
nga Laert më 04 Janar 2010, 11:53
0 802 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 04 Janar 2010, 11:53
Mireseardhja e At Ambroz Ukaj ne Melbourn - 10.12.2009
nga Laert më 28 Dhjetor 2009, 14:37
0 830 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 28 Dhjetor 2009, 14:37
Sulmohet perseri Papa Benediktu i XVI-te
nga I-AMESHUAR më 25 Dhjetor 2009, 16:03
6 862 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 26 Dhjetor 2009, 02:40
Cdo te thote nje shoqeri pa fe?
1, 2, 3 nga Laert më 09 Prill 2009, 09:35
23 2267 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 26 Nëntor 2009, 02:08
Kisha katolike dhe shkolla e parë Shqipe e Stubllës 1584
nga Laert më 22 Tetor 2009, 16:23
0 937 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 22 Tetor 2009, 16:23
FEJA NE VENDET PERENDIMORE
nga Laert më 18 Shtator 2009, 08:10
2 817 nga MAZAR-DINO Shiko postimet e fundit
më 19 Shtator 2009, 19:24
FEJA DHE MENDIMI FILOZOFIK I PROLETARIATIT
nga Laert më 14 Shtator 2009, 21:01
0 1362 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 14 Shtator 2009, 21:01
NGRIHET XHAMIA SHQIPTARE dhe ARABE ME DY MINARE NE KOPENHAGE
nga Laert më 11 Shtator 2009, 17:57
7 2974 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 14 Shtator 2009, 08:37
Lirija dhe koncepti i saj
1, 2, 3, 4 nga I-AMESHUAR më 30 Janar 2009, 21:36
36 3697 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 05 Gusht 2009, 22:37
Nietzsche
nga I-AMESHUAR më 13 Prill 2009, 18:48
5 870 nga Megi Shiko postimet e fundit
më 25 Korrik 2009, 17:43
PERSE TE KEMI KRYEPESHKOP NJE PRIFT GREK!!!
nga HEN-RI më 13 Prill 2009, 12:47
4 2270 nga Diana Shiko postimet e fundit
më 02 Korrik 2009, 14:13
Katolikë e myslimanë kërkojnë rishkrim të librave shkollor
nga Labeat më 30 Maj 2009, 18:05
3 1190 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 25 Qershor 2009, 22:55
Morali publik nevoje jetike e nje shoqerie
nga I-AMESHUAR më 29 Maj 2009, 00:58
0 782 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 29 Maj 2009, 00:58
Rishfaqen karikaturat ofenduese në Danimarkë 2008
nga Laert më 25 Maj 2009, 22:52
0 817 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 25 Maj 2009, 22:52
Ndergjinoresia e perendimit po shkakton zhdukje
nga I-AMESHUAR më 25 Prill 2009, 03:39
2 704 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 25 Prill 2009, 13:18
Trajtimi dhe zgjidhja
nga I-AMESHUAR më 17 Prill 2009, 17:21
1 707 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 17 Prill 2009, 21:08
C FAR NDODH PAS VDEKJES?
nga Laert më 04 Prill 2009, 08:49
1 837 nga Kristela Shiko postimet e fundit
më 04 Prill 2009, 21:20
DISA SIMBOLE KRYESORE TE FEVE BOTERORE
nga Laert më 23 Shkurt 2009, 22:23
0 971 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 23 Shkurt 2009, 22:23
Thenie filozofike
nga I-AMESHUAR më 30 Janar 2009, 21:59
7 2414 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 23 Shkurt 2009, 16:05
Idealiteti dhe Realja
nga I-AMESHUAR më 30 Janar 2009, 21:42
2 797 nga Arla Shiko postimet e fundit
më 23 Shkurt 2009, 11:05
Natyra dhe njeriu
nga I-AMESHUAR më 30 Janar 2009, 21:24
2 1940 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 20 Shkurt 2009, 00:55
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Autorizimet e forumit
Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 25 Shkurt 2021, 18:22
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari