Me kete deshiroj te hap nje horizont te ri ne rrymat teologjike e filozofike te ndryshme qe lindin si nevoje e ushqimit shpirteror dhe mendor te njeriut.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Teologjia Filozofike
  Lajmërimet Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Kjo temë ëshë e mbyllur, ju nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com
nga I-AMESHUAR më 29 Prill 2009, 16:24
0 87440 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2009, 16:24
  Tema Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Dosja - Lulzim Basha-Antikatolik arabo-turk-antishqiptar
nga Laert më 16 Maj 2017, 07:03
7 2646 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 12 Korrik 2019, 09:08
Shpagimi i Vrasësve të Jezu Krishtit
nga Laert më 17 Korrik 2018, 21:01
0 1045 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 17 Korrik 2018, 21:01
At Anton Harapi - Kujtime të Genc Korçës 4.I.2017
nga Laert më 04 Gusht 2010, 19:28
6 4517 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 23 Qershor 2017, 06:56
Nga fashista n'komunista-Kleri Katolik-Antifashiste, Pj.I-
nga Laert më 29 Prill 2015, 10:49
5 2719 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 03 Tetor 2016, 13:26
Ndarja e Kishës prej vjetit 381-1054-Pajtimi prej 1274- 2014
1, 2 nga Laert më 07 Mars 2009, 17:52
12 4728 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 18 Mars 2016, 22:15
Injac i Antiokisë - Patriarku i Sirisë - Martir i Kishës
nga Laert më 07 Mars 2016, 10:02
0 1105 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 07 Mars 2016, 10:02
NE KETE VJET TE ZOTIT - Prof. Sami Repishti
nga Laert më 31 Dhjetor 2009, 01:40
1 2085 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 02 Tetor 2015, 20:48
Rikthimi i përsekucionit ndaj elitës katolike nga Mazonët
nga Laert më 26 Shtator 2014, 09:16
5 2007 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 02 Tetor 2015, 09:19
Kush e percan fene islame ne Shqiperi?
nga Laert më 19 Mars 2009, 01:14
7 2573 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 19 Qershor 2015, 23:45
Pashket tradicion apo shprese?
nga I-AMESHUAR më 11 Prill 2009, 18:41
5 3239 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 23 Prill 2015, 17:59
GIANNA MOLLA...- Grueja e Pjetër Mollës - Shenjtja e Botës
nga Laert më 09 Tetor 2014, 12:42
0 2058 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 09 Tetor 2014, 12:42
Presidenti Bujar Nishani shërbtor i Sali Osman Berishës
nga Laert më 07 Qershor 2013, 09:25
0 1797 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 07 Qershor 2013, 09:25
Papa Françesku i I-Njeriu që lufton për Imazh si Mazonët!
nga Laert më 20 Prill 2013, 08:58
0 1876 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 20 Prill 2013, 08:58
Don Kolec Prennushi “PER KRISHTIN O KUNDER KRISHTIT”
nga Laert më 29 Dhjetor 2011, 19:50
7 3208 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 13 Shkurt 2012, 15:12
Urimet dhe Historia e Krishtlindjeve
nga I-AMESHUAR më 23 Dhjetor 2009, 15:58
7 5538 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 22 Dhjetor 2011, 16:17
Muhaxhirët ,,shqiptarë'' kanë pushtuar majën e shtetit
nga Laert më 21 Qershor 2011, 20:35
2 2811 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 22 Qershor 2011, 12:18
Kishat Katolike në vendet e botës islame - muhamedane
nga Laert më 16 Prill 2011, 22:22
0 1954 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 16 Prill 2011, 22:22
HARMONIA NE MES TRE FEVE - KATOLIKE-HEBRAIKE-ISLAME NE BOTE
nga Laert më 19 Janar 2010, 14:27
2 1885 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 30 Mars 2011, 22:58
U rivendosë e drejta e kryqit në shkollat italiane-18.3.2011
nga Laert më 24 Mars 2011, 13:47
1 1857 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 24 Mars 2011, 14:21
Vatikani e njeh Pavarësinë e Kosovës ’’de facto’’ 10.II.2011
nga Laert më 14 Shkurt 2011, 14:50
2 2158 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 14 Shkurt 2011, 16:29
NOE - ARKA E NOES - Zbulimi i saj - Përmbytja e Botës
nga Laert më 07 Shkurt 2010, 01:46
4 2599 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 15 Dhjetor 2010, 08:48
Si, ku dhe kur do të rrafshohen konflikte ndërfetare n'botë?
1, 2 nga Laert më 06 Tetor 2010, 08:36
10 3860 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 19 Tetor 2010, 23:19
Vëllaznit Marin e Aleksandër Sirdani martirët e Fesë-Atdheut
nga Laert më 05 Tetor 2010, 22:14
0 1753 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 05 Tetor 2010, 22:14
A duhet feja sikurse shtetetet e qyteteruar të djegin libra
nga Laert më 07 Shtator 2010, 20:23
3 2173 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 08 Shtator 2010, 08:45
Feja ne sherbim te kombit
1, 2 nga Laert më 21 Shtator 2009, 00:27
15 4588 nga Agim Shkodra Shiko postimet e fundit
më 10 Qershor 2010, 20:05
Islamistet te huaj e kosovare ne sulm kunder suedezeve
nga Laert më 21 Maj 2010, 09:14
4 2391 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 22 Maj 2010, 01:29
Afro 4000 sekte te rrezikeshme ne SHBA
nga Laert më 03 Maj 2010, 07:38
0 1743 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 03 Maj 2010, 07:38
ROBERT ROYAL - Shqipëria: Shteti i parë ateist në botë
nga Laert më 01 Maj 2010, 21:10
0 1819 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 01 Maj 2010, 21:10
Frang Bardhi - Raport i 1641 per Zadrimen dhe turqit
nga Laert më 30 Prill 2010, 09:45
0 1809 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 30 Prill 2010, 09:45
17 vjetori i vizitës së Papës Gjon Pali II në Shqipëri
nga Laert më 25 Prill 2010, 01:05
1 1813 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2010, 14:33
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Autorizimet e forumit
Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 29 Nëntor 2021, 22:39
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari