Sub Forums: Shoqeria jone virtuale
  Forum Tema Poste Postimi fundit
Prezantimi Prezantimi
Nje prezantim i shkurter mbi vehten ndihmon ne njohjen me njeri-tjetrin.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
30 250 nga lzj87980239 Shiko postimet e fundit
më 25 Janar 2010, 13:01
Te njihemi me njeri-tjetrin dhe te shohim qe se si nepermjet fjaleve transmetohet karakteri dhe personaliteti jone shoqerise virtuale qe kemi krijuar mbas nje monitori pc por dhe mund te shnderrohet ne realitet.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një temë të re 177 tema · Faqe 4 prej 6<  1, 2, 3, 4, 5, 6  Përpara >
Shoqeria jone virtuale
  Lajmërimet Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Kjo temë ëshë e mbyllur, ju nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com
nga I-AMESHUAR më 29 Prill 2009, 16:24
0 76518 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2009, 16:24
Cdo te thote PROLETARI?
nga Laert më 29 Janar 2009, 01:19
6 2857 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 06 Janar 2010, 01:14
  Tema Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Cili ushqim ju pelqen me shume?
nga Laert më 26 Prill 2009, 17:06
8 688 nga angela Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2009, 08:32
Cdo tju '' detyronte '' te ktheheshit ne atdhe?
nga ksanthi më 09 Prill 2009, 12:54
8 668 nga HEN-RI Shiko postimet e fundit
më 28 Prill 2009, 22:07
C'mendoni per martesat nderetnike?????
1, 2 nga angela më 21 Prill 2009, 18:42
12 2359 nga angela Shiko postimet e fundit
më 26 Prill 2009, 22:01
Kur duhet e qeshura?
nga Laert më 07 Prill 2009, 23:26
7 688 nga Jackass Shiko postimet e fundit
më 24 Prill 2009, 22:31
Eksperiencat qe keni ne pune
nga I-AMESHUAR më 30 Janar 2009, 22:04
8 776 nga HEN-RI Shiko postimet e fundit
më 24 Prill 2009, 20:47
SEKRETI I JETEGJATESISE
nga Laert më 27 Shkurt 2009, 10:39
5 700 nga ksanthi Shiko postimet e fundit
më 24 Prill 2009, 10:56
Jeta ne rruge
nga Arla më 22 Shkurt 2009, 18:20
2 669 nga ksanthi Shiko postimet e fundit
më 24 Prill 2009, 10:21
Euthanasia ( well death )
nga ksanthi më 23 Prill 2009, 10:33
0 602 nga ksanthi Shiko postimet e fundit
më 23 Prill 2009, 10:33
Ditari i nje qeni.
nga ksanthi më 22 Prill 2009, 17:04
4 820 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 22 Prill 2009, 23:41
A duhet baba te kete kujdese me vajzen?
nga Laert më 19 Prill 2009, 09:34
5 721 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 22 Prill 2009, 15:34
Shamia islame ne Shtepine e Bardhe - USA
nga Laert më 21 Prill 2009, 00:04
1 666 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 21 Prill 2009, 00:08
C'rol luan diferenca e moshes midis nje cifti?
nga ksanthi më 17 Prill 2009, 18:07
5 787 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 19 Prill 2009, 08:49
A te mashtron?
nga Arla më 24 Shkurt 2009, 13:25
2 723 nga Kome Shiko postimet e fundit
më 18 Prill 2009, 20:58
SI TE NJOHIM NJERI - TJETRIN?
nga Laert më 14 Shkurt 2009, 17:15
3 733 nga Kome Shiko postimet e fundit
më 18 Prill 2009, 20:37
Po ndryshon apo po degjeneron martesa?
1, 2 nga Laert më 16 Prill 2009, 09:11
11 3125 nga Kome Shiko postimet e fundit
më 18 Prill 2009, 19:56
KRITIKA
nga I-AMESHUAR më 30 Janar 2009, 23:20
8 658 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 18 Prill 2009, 19:15
A BEHET KARRIERE ME SEKSE APO PROVOKIME SEKSUALE?
1, 2 nga Laert më 12 Mars 2009, 12:52
17 2579 nga HEN-RI Shiko postimet e fundit
më 18 Prill 2009, 10:11
MBRETËRESHA ELIZABET E DYTE MË SEKSI SE SIENNA MILLER
nga Laert më 17 Prill 2009, 23:50
0 622 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 17 Prill 2009, 23:50
Nevojitet nje ore te simpatizosh dike .......
1, 2 nga ksanthi më 17 Prill 2009, 14:08
11 2173 nga summer spell Shiko postimet e fundit
më 17 Prill 2009, 20:12
Suedi ; Femrat qe bejne striptiz ne webkamera ...
nga ksanthi më 17 Prill 2009, 14:20
2 629 nga Jackass Shiko postimet e fundit
më 17 Prill 2009, 18:09
Vrau gocen sepse vishte minifund.
1, 2 nga ksanthi më 15 Prill 2009, 13:22
10 2186 nga ksanthi Shiko postimet e fundit
më 17 Prill 2009, 12:24
FATI I FEMIJES KOSOVAR NE PERENDIM DHE MESHIRA
nga Laert më 17 Prill 2009, 08:41
2 1891 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 17 Prill 2009, 09:10
Eksperienca e jetes
nga I-AMESHUAR më 30 Janar 2009, 22:16
2 648 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 16 Prill 2009, 22:24
Puntoret e rruges
1, 2 nga Arla më 23 Shkurt 2009, 11:48
15 2408 nga NIKO Shiko postimet e fundit
më 16 Prill 2009, 19:38
Cfare don femra te djali: Pasuri apo bukuri? Apo cka..?
1, 2 nga Laert më 31 Mars 2009, 22:44
12 2732 nga ksanthi Shiko postimet e fundit
më 16 Prill 2009, 09:59
Sugjerime romanesh , tregimesh, poezi etj.
nga ksanthi më 09 Prill 2009, 09:56
2 633 nga ksanthi Shiko postimet e fundit
më 16 Prill 2009, 09:52
Virgjeria dhe rendesia e saj....
1, 2 nga summer spell më 12 Prill 2009, 11:07
19 2512 nga ksanthi Shiko postimet e fundit
më 16 Prill 2009, 08:50
Aspekte te vecanta kulturore nga vende qe keni vizituar.
nga Kome më 14 Prill 2009, 20:46
2 620 nga Kome Shiko postimet e fundit
më 15 Prill 2009, 07:04
Jeta reale Vs virtuale
nga summer spell më 15 Shkurt 2009, 12:44
9 1089 nga summer spell Shiko postimet e fundit
më 14 Prill 2009, 18:58
Test personaliteti.
nga ksanthi më 13 Prill 2009, 10:16
3 1112 nga Kome Shiko postimet e fundit
më 14 Prill 2009, 09:39
Posto një temë të re 177 tema · Faqe 4 prej 6<  1, 2, 3, 4, 5, 6  Përpara >
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 3 vizitorë
Autorizimet e forumit
Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 26 Nëntor 2020, 08:39
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari