Sub Forums: Shoqeria jone virtuale
  Forum Tema Poste Postimi fundit
Prezantimi Prezantimi
Nje prezantim i shkurter mbi vehten ndihmon ne njohjen me njeri-tjetrin.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
30 250 nga lzj87980239 Shiko postimet e fundit
më 25 Janar 2010, 13:01
Te njihemi me njeri-tjetrin dhe te shohim qe se si nepermjet fjaleve transmetohet karakteri dhe personaliteti jone shoqerise virtuale qe kemi krijuar mbas nje monitori pc por dhe mund te shnderrohet ne realitet.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një temë të re 177 tema · Faqe 2 prej 6<  1, 2, 3, 4, 5, 6  Përpara >
Shoqeria jone virtuale
  Lajmërimet Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Kjo temë ëshë e mbyllur, ju nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com
nga I-AMESHUAR më 29 Prill 2009, 16:24
0 76518 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2009, 16:24
Cdo te thote PROLETARI?
nga Laert më 29 Janar 2009, 01:19
6 2857 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 06 Janar 2010, 01:14
  Tema Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Vjeherr -nuse si mund te ndryshoje marredhenia?
nga Laert më 07 Gusht 2009, 22:44
3 959 nga oroshi Shiko postimet e fundit
më 09 Gusht 2009, 22:30
Interneti nje mundesi me shume per te komunikuar...
nga Labeat më 09 Korrik 2009, 22:46
3 676 nga Labeat Shiko postimet e fundit
më 19 Korrik 2009, 11:26
Ceshte ajo....
1, 2, 3 nga ksanthi më 06 Qershor 2009, 18:20
23 4256 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 16 Korrik 2009, 23:40
Keshilla vetem per femrat
nga ksanthi më 16 Korrik 2009, 08:47
0 713 nga ksanthi Shiko postimet e fundit
më 16 Korrik 2009, 08:47
Me mire nje jete pafund apo nje fund me vdekje?
nga ksanthi më 10 Qershor 2009, 19:31
5 643 nga kokërrmeli Shiko postimet e fundit
më 15 Korrik 2009, 15:06
Fenomen shqiptar?
nga ksanthi më 13 Korrik 2009, 09:33
3 629 nga katharine Shiko postimet e fundit
më 13 Korrik 2009, 21:28
Mendoni se tradhtia eshte varri i nje lidhjeje ?
nga adnilirizen më 11 Maj 2009, 17:39
6 800 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 13 Korrik 2009, 00:01
Biznesi vetem apo me ortak?
nga ksanthi më 09 Korrik 2009, 08:48
1 696 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 11 Korrik 2009, 01:03
PLAZHI - KOSTUMET E BANJOS DHE SANDALET
nga Laert më 17 Qershor 2009, 20:06
1 763 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 09 Korrik 2009, 20:32
A duhet prinderit ti cojme ne azil pleqsh, kur te mplaken?
nga Kristela më 02 Korrik 2009, 22:25
5 747 nga Kristela Shiko postimet e fundit
më 03 Korrik 2009, 22:37
Nqs nje cift punon ne te njejten pune.
nga ksanthi më 21 Qershor 2009, 11:55
7 696 nga ksanthi Shiko postimet e fundit
më 29 Qershor 2009, 22:06
Femra lozonjare ,pak e llastuar apo serioze?
nga ksanthi më 14 Qershor 2009, 17:04
4 692 nga Kristela Shiko postimet e fundit
më 29 Qershor 2009, 21:54
Urime Dhe u besh 100vjec Konti
nga I-AMESHUAR më 15 Qershor 2009, 15:56
3 841 nga Diana Shiko postimet e fundit
më 25 Qershor 2009, 00:07
The moment of truth.
nga ksanthi më 16 Qershor 2009, 22:05
4 546 nga ksanthi Shiko postimet e fundit
më 21 Qershor 2009, 09:00
20 QERSHORI DITA E REFUGJATVE NE BOTE
nga Laert më 20 Qershor 2009, 21:22
2 571 nga ksanthi Shiko postimet e fundit
më 21 Qershor 2009, 08:41
Bejne senare meshkujt me mendje apo eshte ceshtje femrash?
nga ksanthi më 14 Qershor 2009, 17:02
4 614 nga summer spell Shiko postimet e fundit
më 20 Qershor 2009, 12:05
Pro apo Kunder ABORTIT?!
nga Noa_Al më 14 Qershor 2009, 19:52
2 863 nga ksanthi Shiko postimet e fundit
më 16 Qershor 2009, 21:13
MARTOJUNI ME KONTRATË O SHQIPTAR!
nga Laert më 17 Maj 2009, 10:22
9 940 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 15 Qershor 2009, 09:07
CMIMET E PAKETES CIGARES NE PERENDIM
nga Laert më 13 Qershor 2009, 08:52
6 640 nga summer spell Shiko postimet e fundit
më 14 Qershor 2009, 16:32
Sa veshtir eshte te lindesh, rritesh femij ne ditet e sotme?
nga ksanthi më 10 Qershor 2009, 19:18
1 641 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 13 Qershor 2009, 01:58
Cili eshte plazhi me i paster i shqiperise?
nga ksanthi më 06 Qershor 2009, 17:44
3 615 nga summer spell Shiko postimet e fundit
më 08 Qershor 2009, 20:08
Kush eshte me i civilizuar: qytetari apo malsori?
nga Laert më 03 Qershor 2009, 19:51
8 770 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 05 Qershor 2009, 19:32
Këndi i talenteve amatorë shqiptare dhe të huaj
nga Laert më 01 Qershor 2009, 23:58
2 743 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 03 Qershor 2009, 19:08
Kufiri midis jetes dhe vdekjes!
1, 2 nga Noa_Al më 11 Shkurt 2009, 02:55
13 2457 nga angela Shiko postimet e fundit
më 01 Qershor 2009, 17:38
Babai vret veten se vajza iku me të dashurin
nga Laert më 22 Maj 2009, 01:09
5 636 nga Elvis Kelmendi Shiko postimet e fundit
më 23 Maj 2009, 23:41
A duhet prinderit ti edukojne femijet me kulture shqiptare?
nga Kristela më 21 Maj 2009, 23:41
2 605 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 23 Maj 2009, 19:12
A duhet te mesojme prej Femijve Jetim shoqeria dhe shteti?
nga Laert më 20 Maj 2009, 20:01
3 643 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 23 Maj 2009, 08:46
DO ZIHESHIT PER SYTE E TE DASHURIT/TE DASHURES TUAJ?
nga ksanthi më 04 Prill 2009, 20:04
8 636 nga Elvis Kelmendi Shiko postimet e fundit
më 22 Maj 2009, 23:38
Shtepia juaj!
nga Noa_Al më 20 Maj 2009, 23:05
1 597 nga Jackass Shiko postimet e fundit
më 21 Maj 2009, 00:06
A ndëshkohet femija për faje me tortura?
nga Laert më 02 Maj 2009, 19:10
5 678 nga Elvis Kelmendi Shiko postimet e fundit
më 17 Maj 2009, 21:40
Posto një temë të re 177 tema · Faqe 2 prej 6<  1, 2, 3, 4, 5, 6  Përpara >
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Autorizimet e forumit
Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 26 Nëntor 2020, 08:06
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari