Sub Forums: Shoqeria jone virtuale
  Forum Tema Poste Postimi fundit
Prezantimi Prezantimi
Nje prezantim i shkurter mbi vehten ndihmon ne njohjen me njeri-tjetrin.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
30 250 nga lzj87980239 Shiko postimet e fundit
më 25 Janar 2010, 13:01
Te njihemi me njeri-tjetrin dhe te shohim qe se si nepermjet fjaleve transmetohet karakteri dhe personaliteti jone shoqerise virtuale qe kemi krijuar mbas nje monitori pc por dhe mund te shnderrohet ne realitet.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një temë të re 177 tema · Faqe 6 prej 6<  1, 2, 3, 4, 5, 6
Shoqeria jone virtuale
  Lajmërimet Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Kjo temë ëshë e mbyllur, ju nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com
nga I-AMESHUAR më 29 Prill 2009, 16:24
0 76518 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2009, 16:24
Cdo te thote PROLETARI?
nga Laert më 29 Janar 2009, 01:19
6 2857 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 06 Janar 2010, 01:14
  Tema Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Qellimi i jetes suaj...?
nga I-AMESHUAR më 05 Mars 2009, 03:22
7 701 nga Kristela Shiko postimet e fundit
më 22 Mars 2009, 17:52
A e vlen vetvrasja, ndaj padrejtsise ne Dashuri?
nga Laert më 21 Mars 2009, 01:27
0 645 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 21 Mars 2009, 01:27
PERSE KJO DHUNE E ADOLESHENTVE?
nga Laert më 13 Mars 2009, 11:17
2 913 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 19 Mars 2009, 00:41
DASHURIA: A FALET- DHUROHET - FITOHET?
nga Laert më 10 Mars 2009, 11:48
7 801 nga Kristela Shiko postimet e fundit
më 19 Mars 2009, 00:01
Pse divorcohen partneret ne Shqiperi dhe Jashte Shqiperise?
nga Laert më 11 Mars 2009, 10:52
3 699 nga Kristela Shiko postimet e fundit
më 18 Mars 2009, 23:41
MARREDHENIET BRENDA NJE GJINISE SE FAMILJES
nga Laert më 17 Mars 2009, 18:40
2 687 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 17 Mars 2009, 20:58
Kush e rrahe femijen me shume: Baba apo Nena?
nga Laert më 01 Mars 2009, 22:17
4 653 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 14 Mars 2009, 01:21
A eshte e rendesishme paraqitja fizike ne dashuri ?
nga summer spell më 16 Shkurt 2009, 14:10
9 720 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 11 Mars 2009, 10:15
A KA MOSHE DASHURIA?
1, 2 nga Laert më 25 Shkurt 2009, 15:01
11 2389 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 11 Mars 2009, 10:08
A ekziston ksenofobia ne shoqerine shqiptare?
nga Noa_Al më 16 Shkurt 2009, 00:41
4 764 nga ksanthi Shiko postimet e fundit
më 10 Mars 2009, 12:03
Burri "Shtylla" e shtepise ...?
1, 2 nga summer spell më 04 Mars 2009, 20:43
11 2333 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 09 Mars 2009, 11:56
SA DUHET TE PIJNE ALKOL FEMRAT?
nga Laert më 08 Mars 2009, 22:44
0 693 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 08 Mars 2009, 22:44
Karriera
nga Arla më 23 Shkurt 2009, 12:07
7 707 nga Kristela Shiko postimet e fundit
më 04 Mars 2009, 22:48
Prioritet femer - mashkull
nga Arla më 22 Shkurt 2009, 19:16
3 667 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 26 Shkurt 2009, 03:40
Adoleshenca dhe krizat e saj
nga I-AMESHUAR më 30 Janar 2009, 21:46
3 970 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 26 Shkurt 2009, 03:34
Rreziku i humbjes se traditave
nga Arla më 23 Shkurt 2009, 12:32
4 747 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 26 Shkurt 2009, 03:29
KUSH I BASHKON SHQIPTARET; ATDHEU APO POLITIKA?
nga Laert më 25 Shkurt 2009, 16:48
1 570 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 25 Shkurt 2009, 19:10
Femrat dhe meshkujt:nuk mendojne njesoj
nga Arla më 24 Shkurt 2009, 13:10
2 587 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 25 Shkurt 2009, 19:06
Gjysherit, engjejt e femijeve
nga Arla më 24 Shkurt 2009, 13:07
3 591 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 25 Shkurt 2009, 00:24
Bashkejetesa apo martese ?
nga Noa_Al më 11 Shkurt 2009, 03:39
9 728 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 24 Shkurt 2009, 23:44
Racizmi
nga Arla më 22 Shkurt 2009, 18:50
3 7083 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 23 Shkurt 2009, 00:19
Disa keshilla nga TOTEM TANTRA
nga I-AMESHUAR më 20 Shkurt 2009, 02:17
4 604 nga Noa_Al Shiko postimet e fundit
më 21 Shkurt 2009, 19:50
A KA RENDESI VESHJA, FLOKET DHE PSE?
nga Laert më 15 Shkurt 2009, 21:27
1 857 nga Noa_Al Shiko postimet e fundit
më 16 Shkurt 2009, 00:22
SI MENDONI TA KALONI DITEN E SHEN VALENTINIT?
nga Laert më 09 Shkurt 2009, 16:51
4 723 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 14 Shkurt 2009, 16:49
Magjia e bukurise shpirterore!
nga klisi më 30 Janar 2009, 01:01
1 874 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 09 Shkurt 2009, 17:25
C'mendoni per nderhyrjet kirurgjikale estetike?
nga Kristela më 30 Janar 2009, 00:53
4 613 nga Kristela Shiko postimet e fundit
më 08 Shkurt 2009, 00:17
Posto një temë të re 177 tema · Faqe 6 prej 6<  1, 2, 3, 4, 5, 6
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 2 vizitorë
Autorizimet e forumit
Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 26 Nëntor 2020, 08:16
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari