Sub Forums: Shoqeria jone virtuale
  Forum Tema Poste Postimi fundit
Prezantimi Prezantimi
Nje prezantim i shkurter mbi vehten ndihmon ne njohjen me njeri-tjetrin.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
30 250 nga lzj87980239 Shiko postimet e fundit
më 25 Janar 2010, 13:01
Te njihemi me njeri-tjetrin dhe te shohim qe se si nepermjet fjaleve transmetohet karakteri dhe personaliteti jone shoqerise virtuale qe kemi krijuar mbas nje monitori pc por dhe mund te shnderrohet ne realitet.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Shoqeria jone virtuale
  Lajmërimet Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Kjo temë ëshë e mbyllur, ju nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com
nga I-AMESHUAR më 29 Prill 2009, 16:24
0 97231 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2009, 16:24
Cdo te thote PROLETARI?
nga Laert më 29 Janar 2009, 01:19
6 3346 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 06 Janar 2010, 01:14
  Tema Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Arsyet perse kemi emigruar?
1, 2, 3 nga Noa_Al më 16 Shkurt 2009, 00:36
29 6048 nga HEN-RI Shiko postimet e fundit
më 26 Prill 2009, 16:38
NORVEGJIA DISKRIMINON SHQIPTARËT
nga Laert më 04 Shkurt 2014, 01:05
1 6334 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 04 Shkurt 2014, 01:24
Batmobil - veture e rralle del ne ankand - nje mrekulli
nga Laert më 20 Maj 2010, 19:26
0 3453 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 20 Maj 2010, 19:26
ERDHE PRANVERA, VERA te 2010, POR NUK E BESOVA...!
nga Laert më 07 Prill 2010, 08:44
1 3279 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 07 Prill 2010, 22:14
Emigrantët jane pasuri dhe jo problem - Papa Benedikt i XVI
nga Laert më 11 Nëntor 2009, 23:36
2 2103 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 07 Prill 2010, 08:20
Dedikuar NENES
nga I-AMESHUAR më 30 Janar 2009, 22:22
3 2357 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 23 Mars 2010, 21:24
A abuzon Fiksi i Top Channel me Ylli Pangon?????!!!!!!!!!
1, 2, 3 nga Laert më 05 Mars 2009, 01:19
20 7245 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 14 Dhjetor 2009, 12:05
CFARE PUNOJNE SHQIPTARET JASHTE? SHEFA APO,....
1, 2 nga Laert më 20 Gusht 2009, 17:26
11 4053 nga kokërrmeli Shiko postimet e fundit
më 05 Dhjetor 2009, 22:42
Ku do ti kaloni krishtlindjet dhe Vitin e ri?
nga ksanthi më 05 Dhjetor 2009, 17:35
2 1909 nga kokërrmeli Shiko postimet e fundit
më 05 Dhjetor 2009, 21:45
Gjakmarrja
nga Arla më 22 Shkurt 2009, 19:30
5 2252 nga kokërrmeli Shiko postimet e fundit
më 16 Nëntor 2009, 23:58
Kanibalit rus i ulet denimi per arsye urie.
nga ksanthi më 11 Nëntor 2009, 16:31
0 1965 nga ksanthi Shiko postimet e fundit
më 11 Nëntor 2009, 16:31
GUZHINE - JEPNI MENDIME PER RECETA USHQIMIT
nga Laert më 27 Gusht 2009, 01:32
2 2282 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 05 Nëntor 2009, 14:12
KUSH E EDUKON ME SHUME FEMIJEN - NENA APO BABA?
nga Laert më 09 Mars 2009, 12:13
7 2199 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 05 Nëntor 2009, 14:11
KULTURA DHE SEKSI PER RININE
nga Laert më 19 Shtator 2009, 10:53
2 2327 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 27 Tetor 2009, 19:51
MOZAIK PUTHJESH MODERN e PRESIDENTVE E MBRETERVE
nga Laert më 15 Shtator 2009, 11:51
5 2325 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 27 Tetor 2009, 19:48
A DUHET T'JA UROJME 65 VJETORIN KRYEMINISTRIT BERISHA?
1, 2 nga Laert më 16 Tetor 2009, 00:20
14 3587 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 25 Tetor 2009, 13:29
CFARE U PELQEN FEMRES TE MASHKULLI?
nga Laert më 06 Tetor 2009, 20:00
8 3172 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 25 Tetor 2009, 12:50
MODELE DJEM E VAJZA SHQIPTARE NE SHQIPERI E NE BOTE
nga Laert më 09 Tetor 2009, 09:49
9 2892 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 16 Tetor 2009, 10:18
KUSH JANE ARSYET E TRADHTISE SE DJALIT APO VAJZES?
nga Laert më 31 Gusht 2009, 00:48
8 2427 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 10 Tetor 2009, 07:49
Pse shqiptaret duan te jene te gjithe pronare?
nga ksanthi më 30 Shtator 2009, 15:30
1 1679 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 30 Shtator 2009, 15:57
Sokol Shameti
1, 2 nga ksanthi më 03 Shtator 2009, 10:06
17 3872 nga Kristela Shiko postimet e fundit
më 14 Shtator 2009, 21:23
Situatat që i bëjnë meshkujt të çmenden pas femrave
nga Laert më 10 Shtator 2009, 08:51
2 1874 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 14 Shtator 2009, 18:00
NE REVOLUCIONIN SEKSUAL E KANE RRADHEN BURRAT
nga Laert më 29 Gusht 2009, 00:14
0 1793 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 29 Gusht 2009, 00:14
Sa kohe zgjat dashuria ?
1, 2, 3 nga summer spell më 16 Shkurt 2009, 20:11
29 5480 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 28 Gusht 2009, 01:42
FUNDI I BOTES ME 2060 - HEBREJ ISAK NJUTON
nga Laert më 24 Gusht 2009, 10:11
2 1850 nga ksanthi Shiko postimet e fundit
më 25 Gusht 2009, 10:38
SI MUNDET NJE VAJZE TE VRASE 30 MESHKUJ?
nga Laert më 24 Gusht 2009, 09:55
1 1685 nga ksanthi Shiko postimet e fundit
më 25 Gusht 2009, 08:56
A DIJNE DJEMTË - BURRAT TË DASHUROJNË FEMRËN?
1, 2 nga Laert më 16 Gusht 2009, 09:50
12 3639 nga Kristela Shiko postimet e fundit
më 21 Gusht 2009, 20:19
HAPAT E PARA TE SKLLEVERVE TE RINJE SHQIPTARE
nga Laert më 14 Gusht 2009, 01:15
2 1715 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 14 Gusht 2009, 01:27
TOKA I MERRET KUSH NUK E PUNON - LIGJ I RI
nga Laert më 09 Gusht 2009, 09:20
2 1719 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 11 Gusht 2009, 12:07
A FITOHET PUNA EDHE ME JOSHJE SEKSUALE NGA SHEFAT?
nga Laert më 10 Gusht 2009, 23:00
0 1649 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 10 Gusht 2009, 23:00
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 5 vizitorë
Autorizimet e forumit
Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 27 Nëntor 2022, 17:50
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari