Sub Forums: Rubrika Shkenca dhe Jeta
  Forum Tema Poste Postimi fundit
Shkencat Natyrore Shkencat Natyrore
Ku hyjne shkencat ekzakte dhe ato natyrore duke filluar nga astrologjia,biologjia,matematika,fizika,kimia etj
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
20 32 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 07 Shkurt 2015, 14:18
Shkencat Humane Shkencat Humane
"Human - njerezor"- Pra nje shkence e tere dedikuar vetem njeriut. Ky hyjne shkencat sociale,politike,juridike,psikologjike etj.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
47 155 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 25 Dhjetor 2020, 22:34
Ketu do gjeni ate qe njeriu krijoj me inteligjencen e tij se si te mbijetoje mbi planetin toke. Shkencat ndihme per jeten mbi toke.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Rubrika Shkenca dhe Jeta
  Lajmërimet Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Kjo temë ëshë e mbyllur, ju nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com
nga I-AMESHUAR më 29 Prill 2009, 16:24
0 78083 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2009, 16:24
  Tema Përgjigjet Shikime Postimi fundit
10 keshilla per stinen e Verës!
nga Laert më 03 Korrik 2009, 17:05
0 1133 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 03 Korrik 2009, 17:05
DHIMBJA E SHPINES DHE SHERIMI
nga Laert më 30 Qershor 2009, 14:06
1 1336 nga ksanthi Shiko postimet e fundit
më 01 Korrik 2009, 18:17
Humbni peshe me vitaminen Ca dhe D
nga Laert më 12 Prill 2009, 00:41
4 834 nga Diana Shiko postimet e fundit
më 30 Qershor 2009, 15:40
Bimet qe kurojne gjendrat tiroide
nga Diana më 30 Qershor 2009, 15:29
0 843 nga Diana Shiko postimet e fundit
më 30 Qershor 2009, 15:29
Si te sillemi pas divorcit?
nga Laert më 20 Qershor 2009, 18:38
4 945 nga Jackass Shiko postimet e fundit
më 22 Qershor 2009, 21:38
Si te ruhen nxenesit nga stresi i provimeve?
nga Laert më 04 Qershor 2009, 23:03
2 786 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 06 Qershor 2009, 18:48
Ekonomia konsumiste prish ambjentin?
nga Labeat më 30 Maj 2009, 18:15
2 834 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 01 Qershor 2009, 23:34
Rrezet ultraviolet UV dhe lëkura. Kujdesni në verë!
nga Laert më 31 Maj 2009, 22:52
2 2083 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 01 Qershor 2009, 00:17
Gurët në veshka - metodat moderne të trajtimit
nga I-AMESHUAR më 31 Maj 2009, 13:10
0 1036 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 31 Maj 2009, 13:10
Veshët “në rrezik” bakteresh nga mp3
nga I-AMESHUAR më 31 Maj 2009, 12:24
1 687 nga Noa_Al Shiko postimet e fundit
më 31 Maj 2009, 13:04
A duhet ushtruar dhune ndaj femise pse flene vone?
nga Laert më 20 Maj 2009, 15:57
3 728 nga ksanthi Shiko postimet e fundit
më 23 Maj 2009, 17:42
Binjake, por me baballare te ndryshem
nga Laert më 19 Maj 2009, 23:28
2 730 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 20 Maj 2009, 19:57
Kush e shpiku virusin A-H1N1 ne laborator?
nga Laert më 17 Maj 2009, 10:56
0 746 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 17 Maj 2009, 10:56
Keshilla për meshkuj!
nga Laert më 13 Maj 2009, 21:23
0 846 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 13 Maj 2009, 21:23
Terapi me aspirinë? E suksesshme, por varet nga doza
nga I-AMESHUAR më 06 Maj 2009, 00:53
0 679 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 06 Maj 2009, 00:53
Bananja? Ja çfarë thotë dietologia
nga I-AMESHUAR më 21 Prill 2009, 02:00
2 774 nga ksanthi Shiko postimet e fundit
më 22 Prill 2009, 12:39
Kafeja ul mundesite per te pesuar emoragji celebrale.
nga ksanthi më 14 Prill 2009, 21:45
1 701 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 14 Prill 2009, 23:03
Hekuri mbyt qelizat kanceroze
nga I-AMESHUAR më 13 Prill 2009, 16:42
1 714 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 13 Prill 2009, 16:56
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Autorizimet e forumit
Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 27 Janar 2021, 18:50
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari