Sub Forums: Rubrika Shkenca dhe Jeta
  Forum Tema Poste Postimi fundit
Shkencat Natyrore Shkencat Natyrore
Ku hyjne shkencat ekzakte dhe ato natyrore duke filluar nga astrologjia,biologjia,matematika,fizika,kimia etj
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
20 32 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 07 Shkurt 2015, 14:18
Shkencat Humane Shkencat Humane
"Human - njerezor"- Pra nje shkence e tere dedikuar vetem njeriut. Ky hyjne shkencat sociale,politike,juridike,psikologjike etj.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
47 157 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 02 Dhjetor 2021, 21:56
Ketu do gjeni ate qe njeriu krijoj me inteligjencen e tij se si te mbijetoje mbi planetin toke. Shkencat ndihme per jeten mbi toke.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Rubrika Shkenca dhe Jeta
  Lajmërimet Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Kjo temë ëshë e mbyllur, ju nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com
nga I-AMESHUAR më 29 Prill 2009, 16:24
0 95425 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2009, 16:24
  Tema Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Tipi i nieriut nga gjatësia e gishtrave; unazor e tregues
nga Laert më 10 Tetor 2015, 20:03
0 1393 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 10 Tetor 2015, 20:03
Urthi apo Sëmundje e refluksit Gastroezofageal
nga Laert më 21 Mars 2014, 23:25
0 2650 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 21 Mars 2014, 23:25
7 arsye për të ngranë çokolatën!
nga Laert më 02 Shtator 2009, 14:59
2 2403 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 19 Korrik 2010, 18:05
Diabeti dhe keshilla
nga I-AMESHUAR më 23 Dhjetor 2009, 17:28
0 2019 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 23 Dhjetor 2009, 17:28
Semundjet e zemres!
nga I-AMESHUAR më 01 Gusht 2009, 21:58
6 2502 nga Jackass Shiko postimet e fundit
më 21 Nëntor 2009, 14:56
Televizoni i bën fëmijët agresiv‏
nga I-AMESHUAR më 08 Nëntor 2009, 16:08
5 2557 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 09 Nëntor 2009, 18:10
Puthja mbron shendetin e fetusit
nga I-AMESHUAR më 08 Nëntor 2009, 15:52
1 2357 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 08 Nëntor 2009, 18:16
Alergji nga boja e flokëve, shpërfytyrohet 22-vjeçarja
nga I-AMESHUAR më 05 Nëntor 2009, 11:37
0 2184 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 05 Nëntor 2009, 11:37
Guret ne temth, menyrat e trajtimit
nga Diana më 26 Qershor 2009, 08:40
9 8668 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 26 Tetor 2009, 23:49
Zarzavate për të përballuar të ftohtin ne dimer
nga Laert më 13 Tetor 2009, 21:42
0 2469 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 13 Tetor 2009, 21:42
BOTA E FRUTAVE DHE ZARZAVATEVE,.....
nga Laert më 13 Tetor 2009, 19:58
1 2477 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 13 Tetor 2009, 20:11
A THUA NE KATER SHQIPTAR, NJE ESHTE I CMENDUR?
nga Laert më 08 Tetor 2009, 18:15
6 2422 nga ksanthi Shiko postimet e fundit
më 10 Tetor 2009, 17:44
LEUCEMIA- ARMA VRARES-RADIOAKTIVE E PERENDIMIT
nga Laert më 01 Tetor 2009, 10:13
3 4724 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 01 Tetor 2009, 10:46
Tre kafe në ditë zvogëlojnë rrezikun për t‘u sëmurë nga diab
1, 2 nga Laert më 15 Shtator 2009, 01:12
15 3936 nga MAZAR-DINO Shiko postimet e fundit
më 20 Shtator 2009, 21:35
Vaksina e virusit H1N1 e efektshme vetëm me një dozë!
nga Megi më 16 Shtator 2009, 13:30
1 2178 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 16 Shtator 2009, 16:39
KANCERI PER MESHKUJ DHE FEMRA QE RRINE ZGJUAR NATEN!
nga Laert më 28 Gusht 2009, 14:45
3 2166 nga ksanthi Shiko postimet e fundit
më 01 Shtator 2009, 10:21
DEMI I ZHURMES NE PSIQIKEN E NJERIUT
nga Laert më 31 Gusht 2009, 11:43
1 2017 nga ksanthi Shiko postimet e fundit
më 01 Shtator 2009, 08:24
SHBA, zbulohet teknika per mposhtjen e kancerit
nga Laert më 16 Gusht 2009, 23:54
0 2062 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 16 Gusht 2009, 23:54
VIAGRA NE 17 VITET E ZBULIMIT TE SAJ
nga Laert më 15 Gusht 2009, 14:46
0 6981 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 15 Gusht 2009, 14:46
KODI GJENETIK I VIRUSEVE TE GRIPIT
nga Laert më 15 Gusht 2009, 13:58
0 1876 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 15 Gusht 2009, 13:58
INTELIGJENCA DHE SPERMA
nga Laert më 14 Gusht 2009, 18:28
1 2295 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 14 Gusht 2009, 18:35
VITAMINAT A DHE C KUNDRA REUMATIZMIT
nga Laert më 12 Gusht 2009, 08:06
0 3205 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 12 Gusht 2009, 08:06
MREKULLIA E VITAMINES D PER NJERIUN
nga I-AMESHUAR më 22 Korrik 2009, 11:36
1 2590 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 03 Gusht 2009, 01:00
Kamomili dhe limoni kundër djersitjes
nga I-AMESHUAR më 26 Korrik 2009, 15:08
0 1967 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 26 Korrik 2009, 15:08
Pirja e duhanit rrezik i madh per njeriun
nga I-AMESHUAR më 31 Maj 2009, 12:09
3 4083 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 22 Korrik 2009, 11:46
Tatuazhi mund te japi kancer
nga Laert më 22 Korrik 2009, 00:59
2 2278 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 22 Korrik 2009, 11:03
Kromozoni Y ne zhdukje,meshkujt ne rrezik-Kateryna Makova
nga I-AMESHUAR më 20 Korrik 2009, 17:51
6 1911 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 21 Korrik 2009, 21:35
Keshilla shendetsore per udhtaret ne avione
nga Laert më 20 Korrik 2009, 18:17
0 2063 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 20 Korrik 2009, 18:17
Kanceri; Olaparid, ilaçi magjik?
nga I-AMESHUAR më 11 Korrik 2009, 18:08
0 1934 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 11 Korrik 2009, 18:08
Morra ndihmon shëndetin e fëmijes
nga Laert më 06 Qershor 2009, 01:07
5 6093 nga katharine Shiko postimet e fundit
më 11 Korrik 2009, 14:27
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Autorizimet e forumit
Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 06 Tetor 2022, 14:59
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari