Sub Forums: Lajmerime dhe Ankesa
  Forum Tema Poste Postimi fundit
Ndihme dhe Asistence Teknike Ndihme dhe Asistence Teknike
Ketu mund te kerkoni ndihme dhe asistenc per cdo problem qe keni me llogarine tuaj apo me portalin. Jemi ne dispozicionin tuaj.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
3 23 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 27 Shtator 2010, 10:13
Ketu mund te ankoheni mbi cdo gje qe ju shqeteson dhe ne do ju pergjigjemi duke u munduar ti zgjidhim ne menyren tone ankesat tuaja. Ketu do te gjeni lajmerime te ndryshme qe Admini i faqes do beje etj
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një temë të re 6 tema · Faqe 1 prej 1
Lajmerime dhe Ankesa
  Lajmërimet Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Kjo temë ëshë e mbyllur, ju nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com
nga I-AMESHUAR më 29 Prill 2009, 16:24
0 97701 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2009, 16:24
Jepni sygjerimet apo idete tuaja rreth Proletarit
1 ... 6, 7, 8 nga I-AMESHUAR më 15 Shkurt 2009, 18:51
79 52630 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 31 Dhjetor 2009, 15:34
  Tema Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Vini Re, Vini Re.
nga kokërrmeli më 18 Janar 2010, 22:16
9 2519 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 08 Qershor 2010, 11:49
Hapesire e re ne Proletari.Com
nga I-AMESHUAR më 05 Nëntor 2009, 11:13
5 2161 nga HEN-RI Shiko postimet e fundit
më 08 Nëntor 2009, 21:57
T-Shirt Proletare
nga I-AMESHUAR më 01 Korrik 2009, 17:40
3 2148 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 01 Korrik 2009, 19:16
Kam nje pyetje.
nga ksanthi më 30 Prill 2009, 10:29
7 2224 nga ksanthi Shiko postimet e fundit
më 13 Maj 2009, 18:25
A mendoni se ky sit ka nevoje te kete nje staf?
1, 2, 3, 4 nga I-AMESHUAR më 08 Prill 2009, 00:45
30 8195 nga Labeat Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2009, 23:18
Posto një temë të re 6 tema · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 2 vizitorë
Autorizimet e forumit
Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 04 Dhjetor 2022, 10:12
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari