Lajmerime dhe Ankesa

Ketu mund te ankoheni mbi cdo gje qe ju shqeteson dhe ne do ju pergjigjemi duke u munduar ti zgjidhim ne menyren tone ankesat tuaja. Ketu do te gjeni lajmerime te ndryshme qe Admini i faqes do beje etj

Moderators: Laert, I-AMESHUAR

 • Forum
  Topics
  Posts
  Last post
 • Ndihme dhe Asistence Teknike
  Ketu mund te kerkoni ndihme dhe asistenc per cdo problem qe keni me llogarine tuaj apo me portalin. Jemi ne dispozicionin tuaj.
  Moderators: Laert, I-AMESHUAR
  3 Topics
  23 Posts
  Last post by Laert View the latest post
  27 Sep 2010, 10:13
 • Announcements
  Replies
  Views
  Last post
 • Topics
  Replies
  Views
  Last post

Return to Board index

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

Forum permissions

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

cron