Ketu mund te kerkoni ndihme dhe asistenc per cdo problem qe keni me llogarine tuaj apo me portalin. Jemi ne dispozicionin tuaj.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një temë të re 3 tema · Faqe 1 prej 1
Ndihme dhe Asistence Teknike
  Lajmërimet Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Kjo temë ëshë e mbyllur, ju nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com
nga I-AMESHUAR më 29 Prill 2009, 16:24
0 97726 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2009, 16:24
  Tema Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Udhezime mbi perdorimin e sitit Proletari
nga I-AMESHUAR më 09 Prill 2009, 13:50
1 8252 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 27 Shtator 2010, 10:13
Probleme me forumin
1, 2 nga Megi më 09 Tetor 2009, 13:22
12 5585 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 24 Tetor 2009, 08:29
Kontakto Proletari staf
nga I-AMESHUAR më 27 Shkurt 2009, 17:35
7 3012 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 31 Mars 2009, 23:05
Posto një temë të re 3 tema · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Autorizimet e forumit
Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 04 Dhjetor 2022, 17:21
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari