Tifozat e sportit boterore i mipret ky kend ku te shkembejne tifozllekun e tyre per sporte te ndryshme.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një temë të re 5 tema · Faqe 1 prej 1
I huaj
  Lajmërimet Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Kjo temë ëshë e mbyllur, ju nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com
nga I-AMESHUAR më 29 Prill 2009, 16:24
0 85566 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2009, 16:24
  Tema Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Kampionati Botnor i Futbollit 12.VI- 13.VII.2014 n'Brazil
nga Laert më 12 Qershor 2014, 13:46
2 3049 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 13 Qershor 2014, 13:00
Marrëdhëniet intime e milionerve sportistë nëpër botë
nga Laert më 28 Korrik 2010, 17:51
2 3460 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 28 Korrik 2010, 18:05
BOTERORI I FUTBOLLIT- AFRIKA - 11.6 - 11.7 2010 - REZULTATET
1, 2, 3 nga Laert më 13 Qershor 2010, 16:54
22 5937 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 12 Korrik 2010, 00:00
KRISTIANO RONALDO - KAMPION - MODE - MILIONA EURO
nga Laert më 09 Shkurt 2009, 11:19
1 2370 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 11 Tetor 2009, 16:03
Njihuni me paret e futbollistave shqiptare dhe te huaj
nga Laert më 03 Qershor 2009, 18:42
0 1821 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 03 Qershor 2009, 18:42
Posto një temë të re 5 tema · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Autorizimet e forumit
Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 18 Shtator 2021, 03:18
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari