Le te qeshim sa me shume. Se e qeshura shton jeten
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një temë të re 6 tema · Faqe 1 prej 1
I huaj
  Lajmërimet Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Kjo temë ëshë e mbyllur, ju nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com
nga I-AMESHUAR më 29 Prill 2009, 16:24
0 97795 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2009, 16:24
  Tema Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Renato Seabra - njeriu i modes, 21 vjecar ishte nje kanibal
nga Laert më 09 Janar 2011, 01:13
1 3181 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 09 Janar 2011, 02:23
Cedric
nga Roman_XIII më 25 Tetor 2009, 13:29
2 2247 nga Roman_XIII Shiko postimet e fundit
më 25 Tetor 2009, 13:40
Humoristi Martin Lawrence
nga Kristela më 05 Shtator 2009, 17:20
5 2305 nga Roman_XIII Shiko postimet e fundit
më 25 Tetor 2009, 13:23
Perse i puth 17 femra nje djale i panjohur ne rruge?
nga Laert më 04 Prill 2009, 18:13
0 2001 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 04 Prill 2009, 18:13
Kim IR Sesni i II lakuriq
nga Laert më 30 Janar 2009, 21:02
0 2088 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 30 Janar 2009, 21:02
Humor pa pare
nga I-AMESHUAR më 30 Janar 2009, 17:53
0 2092 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 30 Janar 2009, 17:53
Posto një temë të re 6 tema · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Autorizimet e forumit
Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 06 Dhjetor 2022, 19:37
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari