Fansat e very important people do kene gjithcka rreth jetes dhe aktiviteteve te tyre
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një temë të re 26 tema · Faqe 1 prej 1
Te huaj
  Lajmërimet Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Kjo temë ëshë e mbyllur, ju nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com
nga I-AMESHUAR më 29 Prill 2009, 16:24
0 97231 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2009, 16:24
  Tema Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Xhon F. Kenedi dhe vizioni i tij për SHBA-n dhe vrasja
nga Laert më 23 Nëntor 2010, 18:02
5 5252 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 21 Nëntor 2021, 14:17
Përse qau Papa Gjon Pali i Dytë - Karol Vojtila?
nga Laert më 30 Prill 2011, 02:30
1 2405 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 22 Prill 2021, 07:22
Media shqiptare heshti ndaj Shenjtërimit-Gjon Palit të II-të
nga Laert më 01 Maj 2011, 09:42
0 3312 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 01 Maj 2011, 09:42
Papa Karol Vojtila-I Dyti puthi Tokën Shqiptare - 25.4.1993
nga Laert më 29 Prill 2011, 23:51
0 2169 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2011, 23:51
Raul Valenberg - hebrei suedez 4.8.1912 - 1947?
nga Laert më 02 Shkurt 2011, 00:53
0 2020 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 02 Shkurt 2011, 00:53
Leopold Berhtoldi - Mik i madh austriak i Shqipnisë
nga Laert më 30 Dhjetor 2010, 16:11
1 2947 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 03 Janar 2011, 03:27
Fra Lovro Mihačević -Mësues i At Fishtes-Misionar në Shqipni
nga Laert më 21 Prill 2010, 10:58
4 2742 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 01 Janar 2011, 12:36
Janosh Huniadi - Mik i Madh i Gjergj Kastriotit - Skënderbe
nga Laert më 13 Dhjetor 2010, 02:48
4 6241 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 29 Dhjetor 2010, 12:38
Ladislavi i III - Mbret i Polonisë - Mik i Gjergj Kastriotit
nga Laert më 15 Dhjetor 2010, 10:31
0 2036 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 15 Dhjetor 2010, 10:31
Noel Robert Malcolm - Mbrojtës i të Drejtës së Kosovës
nga Laert më 31 Korrik 2010, 02:16
2 2159 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 06 Shtator 2010, 18:26
Te rejat e fundit nga bota e celebrities
1, 2 nga Kristela më 19 Prill 2009, 16:24
13 5012 nga Kristela Shiko postimet e fundit
më 04 Korrik 2010, 17:36
Franc Nopça von Felső-Szilvás (Baron Franc Nopça)
nga Laert më 27 Prill 2010, 16:46
3 2704 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 25 Qershor 2010, 13:32
Prof. Lucia Nadin dhe Shkodra - Shqiperia
nga Laert më 06 Shkurt 2010, 18:46
1 2571 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 06 Shkurt 2010, 18:52
MUSTAFA QEMAL ATATURKU
nga Laert më 30 Janar 2010, 00:18
4 4049 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 30 Janar 2010, 01:20
DANTE ALIGIERI -viti 1310 e PERKTHYESI PASHKO GJECAJ(GJECI)
nga Laert më 06 Tetor 2009, 23:59
5 4143 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 23 Janar 2010, 00:37
Skandalet e VIPAVE
nga ksanthi më 05 Dhjetor 2009, 17:22
0 2138 nga ksanthi Shiko postimet e fundit
më 05 Dhjetor 2009, 17:22
PRINCI I ASTURIAS TE SPANJES - FILIPI JUAN ALFONSO DE TODOS
nga Laert më 20 Nëntor 2009, 22:35
2 2934 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 20 Nëntor 2009, 22:38
VDES AKTORI PATRICK SWAZYE ME 14.9.2009
nga Laert më 15 Shtator 2009, 15:36
4 2197 nga MAZAR-DINO Shiko postimet e fundit
më 19 Shtator 2009, 20:01
Cfare makinash preferojne VIP-at?
nga I-AMESHUAR më 29 Maj 2009, 16:26
1 2061 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 29 Maj 2009, 17:19
AMANETI I MAJKELL XHEKSON
nga Laert më 26 Shkurt 2009, 00:25
1 1912 nga ksanthi Shiko postimet e fundit
më 23 Maj 2009, 18:07
MIKELANXHELO
nga Laert më 22 Maj 2009, 18:19
0 3455 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 22 Maj 2009, 18:19
Filmi serial tv i preferuari nga ju?
nga Noa_Al më 16 Maj 2009, 17:04
3 1849 nga ksanthi Shiko postimet e fundit
më 16 Maj 2009, 23:54
Rusja, që shkatërroi 28 vitet e martesës së Gibson
nga Laert më 18 Prill 2009, 01:01
0 1767 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 18 Prill 2009, 01:01
Nikola Paganini nje djall i violines
nga Laert më 15 Prill 2009, 09:24
0 2236 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 15 Prill 2009, 09:24
MUHATMA GANDI
nga Laert më 09 Mars 2009, 11:27
1 1874 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 09 Mars 2009, 11:42
Yjet e rinj: Kaq fitojne ata!
nga Kristela më 30 Janar 2009, 00:01
4 3945 nga Kristela Shiko postimet e fundit
më 31 Janar 2009, 00:18
Posto një temë të re 26 tema · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 2 vizitorë
Autorizimet e forumit
Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 27 Nëntor 2022, 17:46
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari