Muzika ushqimi i shpirtit dhe i mendjes. Dedikuar muzikes se huaj dhe fansave te saj.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një temë të re 25 tema · Faqe 1 prej 1
E huaj
  Lajmërimet Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Kjo temë ëshë e mbyllur, ju nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com
nga I-AMESHUAR më 29 Prill 2009, 16:24
0 65220 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2009, 16:24
  Tema Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Njihuni me informacione: Kush e vrau Majkell Xhekson?
nga Laert më 27 Qershor 2009, 22:06
4 1654 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 28 Qershor 2009, 11:40
Lukas(Lucas) Daniel Till aktor amerikan
nga Laert më 24 Mars 2020, 17:59
0 12 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 24 Mars 2020, 17:59
Tiziano Ferro publikon shijen e tij seksuale dhe reagimet
nga Laert më 08 Tetor 2010, 09:53
4 2242 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 24 Shkurt 2019, 22:54
Franz Gruber Xaver-Kompozitori i kangës-Stille Nacht,helige
nga Laert më 06 Dhjetor 2015, 18:02
2 2063 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 06 Dhjetor 2015, 18:07
Alla Pugaçjeva - Aлла Пугачёва - Primadona e Rusisë
nga Laert më 10 Maj 2011, 08:01
4 3060 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 15 Qershor 2013, 18:11
Jurij Shatunov - Юрий ШАТУНОВ - Kangtar rusë Jetim
nga Laert më 24 Gusht 2012, 23:28
3 4361 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 25 Janar 2013, 21:44
Historia e kangës ruse "Kalinka" - teksti dhe videoja
nga Laert më 03 Maj 2011, 22:40
3 1780 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 04 Maj 2011, 20:40
Njihuni me muzikën e bukur të popullit liridashës libian!
nga Laert më 16 Mars 2011, 13:40
0 1355 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 16 Mars 2011, 13:40
RIKI MARTINI - YLLI I HOLLIVUDIT - BIOGRAFIA
nga Laert më 05 Prill 2010, 10:09
2 1833 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 20 Shkurt 2011, 18:55
Muzike ne zhanre te ndryshme
1, 2, 3, 4, 5 nga Kristela më 16 Shkurt 2009, 23:58
48 7505 nga Kristela Shiko postimet e fundit
më 13 Korrik 2010, 11:45
Muzika caliente amerikano-latine
1 ... 8, 9, 10 nga Kristela më 30 Janar 2009, 01:14
92 64453 nga Kristela Shiko postimet e fundit
më 09 Korrik 2010, 22:33
10 Çiftet me te pasura ne Hollivud jane; -
nga Laert më 18 Qershor 2010, 09:25
0 1350 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 18 Qershor 2010, 09:25
RAP italiano
1, 2 nga I-AMESHUAR më 05 Dhjetor 2009, 01:17
11 2363 nga kokërrmeli Shiko postimet e fundit
më 12 Dhjetor 2009, 18:21
KENGETARE TE HUAJ EKSTRAVAGANTE
nga Laert më 11 Tetor 2009, 14:42
4 1630 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 11 Tetor 2009, 15:57
Muzik tv per gjithe fansat e muzikes se huaj
nga I-AMESHUAR më 18 Shtator 2009, 13:18
3 1464 nga MAZAR-DINO Shiko postimet e fundit
më 19 Shtator 2009, 20:52
VDIQ MBRETI I POPIT - MAJKELL XHEKSON
1, 2 nga Laert më 26 Qershor 2009, 01:31
14 3762 nga ksanthi Shiko postimet e fundit
më 24 Gusht 2009, 08:55
Pak Ndihme nese eshte e mundeshme !!
nga KONTI më 23 Korrik 2009, 15:41
1 1230 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 23 Korrik 2009, 15:46
Atyne qe ju pelqejne kater stinet
nga kokërrmeli më 13 Korrik 2009, 16:01
7 1305 nga katharine Shiko postimet e fundit
më 14 Korrik 2009, 16:30
LEGJENDARI - KARLO SANTANA NE BALLKAN
nga Laert më 11 Korrik 2009, 00:44
1 1324 nga Kristela Shiko postimet e fundit
më 11 Korrik 2009, 23:49
I madhi Renato Zero
nga Laert më 23 Maj 2009, 22:31
1 1451 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 23 Maj 2009, 22:36
Pak per Aleksander Rybak -fitues i festivalit 2009 ne Moske
nga Laert më 17 Maj 2009, 01:42
1 1218 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 17 Maj 2009, 02:21
Twilight
nga Kristela më 16 Shkurt 2009, 23:09
1 1239 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 17 Shkurt 2009, 03:53
Yanni
nga katharine më 15 Shkurt 2009, 01:27
1 1258 nga Kristela Shiko postimet e fundit
më 16 Shkurt 2009, 23:49
70 vjetori i Adriano Celentano
nga Laert më 30 Janar 2009, 19:01
0 1308 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 30 Janar 2009, 19:01
Vdiq Minoretani i Madh
nga Laert më 30 Janar 2009, 18:17
0 1237 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 30 Janar 2009, 18:17
Posto një temë të re 25 tema · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Autorizimet e forumit
Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 08 Prill 2020, 14:52
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari