Dedikuar poltikes dhe mjeteve te komunikimit te mases shqiptare ne menyre qe te japim mendimin tone ne lidhje me mbarevatjen e jetes poltike shqiptare. Te japim apo krijojme nje ide te re poltike qe revolucionon aktualitetin.Miresevini
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një temë të re 79 tema · Faqe 3 prej 3<  1, 2, 3
Politika dhe Mas media
  Lajmërimet Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Kjo temë ëshë e mbyllur, ju nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com
nga I-AMESHUAR më 29 Prill 2009, 16:24
0 75606 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2009, 16:24
Krijimi i partise Nacional Demokratike - PND?
1, 2, 3 nga I-AMESHUAR më 03 Prill 2009, 22:20
23 6584 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 01 Shtator 2009, 19:42
  Tema Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Politika dhe propaganda
nga Hyllin më 09 Qershor 2009, 19:47
1 686 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 09 Qershor 2009, 22:32
Njihuni me Kartat e identitetit - sherri i zgjedhjeve
nga Laert më 06 Qershor 2009, 19:11
2 584 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 06 Qershor 2009, 19:47
Një fjalë për Rrëzimin e Murit Shqiptar më 31 maj 2009
nga Laert më 01 Qershor 2009, 21:01
3 845 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 04 Qershor 2009, 22:53
KOSOVA DHE MAQEDONIA
nga Laert më 03 Qershor 2009, 00:55
0 1069 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 03 Qershor 2009, 00:55
Kultura politike dhe shqiptaret
nga Hyllin më 24 Maj 2009, 15:45
3 861 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 24 Maj 2009, 23:02
Parlamentarizmi foleja 'demokratike' e oligarkeve
nga Hyllin më 13 Prill 2009, 21:16
1 965 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 19 Maj 2009, 17:10
Levizjet e djathta kosovare FBKSH dhe AKSH nuk veprojne me!!
nga I-AMESHUAR më 11 Maj 2009, 01:29
1 712 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 11 Maj 2009, 02:39
A duhet harruar 1 Maji edhe ne Shqiperi?
nga Laert më 03 Maj 2009, 10:59
5 821 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 05 Maj 2009, 00:49
Ekzekutohet deputeti .......ne Shqiperi mbrëmë...
nga Laert më 03 Maj 2009, 08:39
3 886 nga Elvis Kelmendi Shiko postimet e fundit
më 04 Maj 2009, 13:03
A ESHTE SHQIPERIA NJE ROSAK I SHEMTUAR!
nga Laert më 23 Prill 2009, 08:54
8 1399 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 28 Prill 2009, 23:50
SISTEMI I SHTETIT
nga I-AMESHUAR më 18 Prill 2009, 16:34
1 645 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 18 Prill 2009, 18:15
A eshte Shqiperia e Madhe - Bashkimi i Trojeve etnike?
nga Laert më 15 Mars 2009, 11:18
3 722 nga HEN-RI Shiko postimet e fundit
më 15 Prill 2009, 17:09
Historia e lindjes se politikes
nga I-AMESHUAR më 04 Mars 2009, 22:04
3 834 nga Kome Shiko postimet e fundit
më 14 Prill 2009, 19:17
Kerkesa zyrtare per hyrjen ne B E
nga ksanthi më 13 Prill 2009, 18:26
2 732 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 14 Prill 2009, 00:08
A duhen edhe ne Shqiperi ti shporrin ndonji ambasador per..?
nga Laert më 09 Prill 2009, 08:43
4 662 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 11 Prill 2009, 02:06
A duhej pershendetur Shqiperia per Antaresimin ne NATO?
nga Laert më 05 Prill 2009, 20:28
0 687 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 05 Prill 2009, 20:28
Shqiperia ne Evrope!?
nga Noa_Al më 07 Shkurt 2009, 01:57
2 691 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 12 Shkurt 2009, 00:40
Dilemat e Gjergj Kastriotit - Skanderbe!!!!!!!
nga Laert më 28 Janar 2009, 23:16
0 1032 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 28 Janar 2009, 23:16
Posto një temë të re 79 tema · Faqe 3 prej 3<  1, 2, 3
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 2 vizitorë
Autorizimet e forumit
Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 30 Tetor 2020, 09:10
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari