Dedikuar poltikes dhe mjeteve te komunikimit te mases shqiptare ne menyre qe te japim mendimin tone ne lidhje me mbarevatjen e jetes poltike shqiptare. Te japim apo krijojme nje ide te re poltike qe revolucionon aktualitetin.Miresevini
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Politika dhe Mas media
  Lajmërimet Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Kjo temë ëshë e mbyllur, ju nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com
nga I-AMESHUAR më 29 Prill 2009, 16:24
0 75530 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2009, 16:24
Krijimi i partise Nacional Demokratike - PND?
1, 2, 3 nga I-AMESHUAR më 03 Prill 2009, 22:20
23 6578 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 01 Shtator 2009, 19:42
  Tema Përgjigjet Shikime Postimi fundit
A duhet rrezuar Berisha me dhunen e bllokmeneve?
nga Laert më 21 Nëntor 2009, 19:15
2 1514 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 21 Nëntor 2009, 20:59
KENDI - QEVERIA ''BERISHA DY'' - 9 SHTATOR 2009
1, 2, 3, 4 nga Laert më 03 Korrik 2009, 10:11
35 5263 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 24 Tetor 2009, 11:59
Perse nuk vendoset Minimalja jetike e popullit?
nga Laert më 14 Qershor 2009, 13:51
3 665 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 22 Tetor 2009, 16:11
A mund te braktiset parlamenti apo ka forma te tjera?
nga I-AMESHUAR më 12 Maj 2009, 02:54
3 753 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 19 Tetor 2009, 10:41
A ESHTE E VERTETE??
nga MAZAR-DINO më 04 Tetor 2009, 11:20
3 635 nga Kristela Shiko postimet e fundit
më 04 Tetor 2009, 21:31
MAQEDONIA - FEJA - SHQIPTARET
nga Laert më 10 Mars 2009, 11:13
7 1697 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 04 Tetor 2009, 18:18
DUELI NANO-MASONI I PASUR RAMA- KUSH FITON PREJ KERCENIMEVE?
nga Laert më 26 Shtator 2009, 08:53
1 766 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 26 Shtator 2009, 09:56
MAQEDONIA dhe SHQIPTARET
nga Laert më 25 Qershor 2009, 21:38
2 842 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 22 Shtator 2009, 15:14
ZHDUKET VAJZA E YLLI PANGOS SI DESHMITARE
nga Laert më 19 Shtator 2009, 10:43
2 1177 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 20 Shtator 2009, 23:51
Berisha: Të përdorim euron si monedhë
nga ksanthi më 19 Shtator 2009, 11:01
6 835 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 20 Shtator 2009, 22:17
SULM HIJENASH NE BYRONE E PARTISE SOCIALISTE PER PUSHTET
nga Laert më 10 Shtator 2009, 23:58
9 1070 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 19 Shtator 2009, 11:24
A DUHET TE NJOHIM SALI BERISHEN - KRYEMINISTER?
nga Laert më 27 Maj 2009, 13:23
7 2910 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 21 Gusht 2009, 13:34
KOSOVA '' INDIFERENTE'' NDAJ HYRJES SE ATDHEUT AME NE NATO
1, 2 nga HEN-RI më 08 Prill 2009, 20:30
16 1261 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 21 Gusht 2009, 10:25
NJIHUNI ME Erion Velijën - ZËV-KRYEMINISTRI NE HIJE......
1, 2 nga Laert më 26 Mars 2009, 10:15
16 2618 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 20 Gusht 2009, 18:31
20 AGJENTE ME TE FAMSHEM SHQIPTARE TE SHEK.XX
nga Laert më 05 Gusht 2009, 22:50
0 1811 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 05 Gusht 2009, 22:50
LSI-ja - ATOMI DHE KURTHI POLITIK
nga Laert më 07 Korrik 2009, 15:34
3 1317 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 25 Korrik 2009, 01:17
A duhet kryetari i nje partie te kandidohet per deputet?
nga I-AMESHUAR më 07 Qershor 2009, 17:34
5 751 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 24 Korrik 2009, 09:34
Do jape vertet Rama doreheqjen ne rast humbje ne zgjedhje?
1, 2 nga I-AMESHUAR më 05 Maj 2009, 02:15
16 1386 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 24 Korrik 2009, 00:38
PARTIA SOCIALISTE..............!!!
1, 2 nga HEN-RI më 28 Prill 2009, 18:02
11 1241 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 24 Korrik 2009, 00:32
A duhete te udheheqin shtetin oligarkia?
nga Laert më 12 Qershor 2009, 09:16
2 611 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 20 Korrik 2009, 21:05
A thua valle do fitoje PD edhe nje mandat tjeter?
nga I-AMESHUAR më 10 Maj 2009, 02:21
9 663 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 09 Korrik 2009, 00:24
Pse kjo perplasje midis Sali Berishes dhe Topit?
nga Laert më 10 Prill 2009, 18:35
5 764 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 06 Korrik 2009, 02:26
Koalicioni i madh
nga ksanthi më 01 Korrik 2009, 12:23
1 536 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 01 Korrik 2009, 16:01
FEMRAT VIP-A NE POLITIKE NE SHQIPERI
nga Laert më 29 Qershor 2009, 12:15
2 1562 nga ksanthi Shiko postimet e fundit
më 29 Qershor 2009, 21:34
FILOSERBI REXHEP QOSJA DHE EDVIN RAMA
nga Laert më 28 Qershor 2009, 20:00
1 832 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 29 Qershor 2009, 15:37
Kush e ka celesin e njohjes se Kosoves te Bota Islame?
nga Laert më 22 Qershor 2009, 16:02
1 614 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 29 Qershor 2009, 01:12
Do shkoni te votoni?
nga ksanthi më 26 Qershor 2009, 21:47
3 608 nga Diana Shiko postimet e fundit
më 26 Qershor 2009, 22:34
NJIHUNI ME KËNDIN e NJOFTIMEVE për ZGJEDHJET e 2009
1, 2 nga Laert më 20 Maj 2009, 00:46
14 11896 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 21 Qershor 2009, 22:53
ALLISHVERISHET LOKALISTE DHE TE RREZIKSHME TE I.METES
nga Laert më 13 Qershor 2009, 02:15
0 665 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 13 Qershor 2009, 02:15
Po nuk me votove?!! "Te dalte kanceri mu ne gryke"!!
nga KONTI më 08 Qershor 2009, 22:56
4 655 nga NIKO Shiko postimet e fundit
më 11 Qershor 2009, 23:37
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 2 vizitorë
Autorizimet e forumit
Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 27 Tetor 2020, 10:39
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari