Dedikuar poltikes dhe mjeteve te komunikimit te mases shqiptare ne menyre qe te japim mendimin tone ne lidhje me mbarevatjen e jetes poltike shqiptare. Te japim apo krijojme nje ide te re poltike qe revolucionon aktualitetin.Miresevini
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Politika dhe Mas media
  Lajmërimet Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Kjo temë ëshë e mbyllur, ju nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com
nga I-AMESHUAR më 29 Prill 2009, 16:24
0 97258 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2009, 16:24
Krijimi i partise Nacional Demokratike - PND?
1, 2, 3 nga I-AMESHUAR më 03 Prill 2009, 22:20
23 7878 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 01 Shtator 2009, 19:42
  Tema Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Si ta nxjerrim Shqiperine nga kjo situate poltike ku ka rene
1, 2, 3 nga I-AMESHUAR më 06 Mars 2009, 15:29
27 6755 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 04 Gusht 2010, 20:11
Proletari Shqiptare
1, 2 nga I-AMESHUAR më 19 Korrik 2009, 02:46
10 4101 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 16 Janar 2010, 11:07
Politikanet e vrare prej 1915 - 2009
nga Laert më 20 Nëntor 2009, 23:45
0 3073 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 20 Nëntor 2009, 23:45
Shqiperia historikisht e djathte
1, 2 nga I-AMESHUAR më 10 Korrik 2009, 16:09
16 4798 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 25 Tetor 2009, 12:20
Historia e Kryeministrave qe drejtuan Shqiperine ne vite
nga I-AMESHUAR më 21 Qershor 2009, 01:54
2 1990 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 24 Qershor 2009, 21:38
Mithat Frashëri - Fjalim mbi komunizmin!
nga Laert më 15 Nëntor 2018, 09:39
1 2521 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 15 Nëntor 2018, 09:49
Rubrika e Zgjedhjeve Parlamentare të 23.6.2013-Lajme të reja
1, 2 nga Laert më 22 Prill 2013, 09:05
15 14002 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2017, 17:22
Edvin Kristaq Rama- Dosja - Biografia
1, 2, 3, 4, 5 nga Laert më 06 Mars 2009, 11:15
40 53273 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 04 Shkurt 2015, 14:18
Dosja e Grushtit të Shtetit - Bamir Topi, Ina Rama, B.Shaqir
1, 2 nga Laert më 28 Janar 2011, 19:36
19 6688 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 20 Nëntor 2013, 19:33
Lulzim Basha-Kujdestar i Familjes dhe pasuris Sali Berishës
nga Laert më 05 Mars 2012, 15:55
8 6843 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 29 Tetor 2013, 22:17
Dosja e Negociatës Prishtinë-Beogradë-8.3.2011-24.2.2012
nga Laert më 25 Shkurt 2012, 13:19
5 3757 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 13 Maj 2013, 10:38
LSI - Kllouni i arkitekturës politike në Shqipëri
1, 2 nga Laert më 28 Shtator 2010, 10:53
14 8019 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 02 Prill 2013, 09:43
Hashim Thaçi e dorzoi Kosovën - kasapve - Serbisë
nga Laert më 22 Shkurt 2012, 01:46
9 4470 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 07 Maj 2012, 10:03
MALI I ZI - SHQIPTARËT DHE TIRANA
nga Laert më 16 Gusht 2009, 08:57
3 2346 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 26 Dhjetor 2011, 14:49
FATMIR MEDIU - ARKITEKTI I GERDECIT-I VRASJES SE 26 BANORVE
1, 2 nga Laert më 19 Maj 2009, 20:38
13 4625 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 11 Dhjetor 2011, 00:19
Memli Krasniqi heqë fotot e Rugovës dhe Nanë Terezes
nga Laert më 25 Shkurt 2011, 21:52
3 2318 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 18 Mars 2011, 19:24
Përse ndrrojnË politikanët ''e djathtë e të majtë'' XHEPAT?
nga Laert më 28 Shtator 2010, 10:55
2 1936 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 30 Shtator 2010, 17:11
Refugjatët shqiptarë në bashkitë dhe parlamentet e botës
nga Laert më 17 Shtator 2010, 00:33
2 3607 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 25 Shtator 2010, 10:09
30 prill 2010- Nise Rrezimi i Qeverise Sala - ose i Ed.Rames
1, 2 nga Laert më 01 Maj 2010, 08:28
14 4666 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 19 Qershor 2010, 01:36
Shengeni - Traktati- 32 vende dhe Shqiperia 27.5.2010
nga Laert më 29 Maj 2010, 00:51
5 2154 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 29 Maj 2010, 22:04
1 MAJI 1890 - DITA E NJERZVE TE VUAJTUR
nga Laert më 01 Maj 2010, 10:15
2 1762 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 01 Maj 2010, 14:22
Emrat e pronareve qe pasuroi Edvin Rama ne miliarda leke
1, 2 nga Laert më 02 Dhjetor 2009, 21:25
16 6114 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 01 Maj 2010, 08:20
O BURRA! RREZONI SHTETIN DHE SHKULINI DHEMBET EDVIN RAMES!
1, 2 nga Laert më 23 Nëntor 2009, 22:11
16 8271 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 25 Janar 2010, 11:02
PERMBYTJA NE SHKODER - REAGIMI POLITIK -PATRIOTIK-JANAR 2010
1, 2 nga Laert më 09 Janar 2010, 17:12
13 4062 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 25 Janar 2010, 09:55
Edi Rama tradhëtar i kombit Shqiptar
nga I-AMESHUAR më 07 Janar 2010, 02:26
2 2149 nga MAZAR-DINO Shiko postimet e fundit
më 08 Janar 2010, 20:50
Persekutimi i partive te djathta ne Kosove
nga I-AMESHUAR më 29 Dhjetor 2009, 02:37
0 2056 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 29 Dhjetor 2009, 02:37
Fitoi blloku anti B. Topi ne Zgjedhjet e PD 9 dhjetor 2009
nga Laert më 20 Dhjetor 2009, 17:10
2 2769 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 21 Dhjetor 2009, 13:40
A eshte ''maloku'' i Veriut - Sali Berisha - Adolf Hitleri?
nga Laert më 02 Dhjetor 2009, 17:58
5 3994 nga HEN-RI Shiko postimet e fundit
më 07 Dhjetor 2009, 21:28
ZGJEDHJET e 28.6.2009. 70 DEPUTETET E RINJE TE PARLAMENTIT
1 ... 4, 5, 6 nga Laert më 28 Qershor 2009, 19:02
54 29054 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 05 Dhjetor 2009, 02:17
Shqiperia dhe Greqia
1, 2, 3, 4 nga HEN-RI më 18 Prill 2009, 11:45
32 7509 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 01 Dhjetor 2009, 16:06
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 2 vizitorë
Autorizimet e forumit
Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 28 Nëntor 2022, 13:17
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari