Portretizimi i arteve nepermjet piktures,skultures ,qeramike,pocelan,druri,ar,argjent etj.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një temë të re 25 tema · Faqe 1 prej 1
Portreti kulturor i Artit Shqiptar
  Lajmërimet Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Kjo temë ëshë e mbyllur, ju nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com
nga I-AMESHUAR më 29 Prill 2009, 16:24
0 69958 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2009, 16:24
  Tema Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Faleminderit Edi Rama! Riktheve Identitetin-Kulturës Shkodrë
nga Laert më 08 Tetor 2016, 19:00
2 2092 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 28 Tetor 2016, 17:14
Prishja e kishës kurorëzimit t' Gjergj Kastriotit n'Vau Dejë
nga Laert më 13 Shkurt 2012, 18:33
1 6680 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 13 Shkurt 2012, 18:36
PERIKLIU- FJALIM DREJTUE ATHINASVE, 461 p.K.-Daniel Gàzulli
nga Laert më 21 Prill 2011, 19:30
0 1606 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 21 Prill 2011, 19:30
Jezu Krishti ne grafike - Piktori Fritz Radovani
nga Laert më 15 Qershor 2010, 01:38
1 1524 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 29 Dhjetor 2010, 00:28
Gjosho Vasia dhe Terrori Komunist! Dekorim më 2010
nga Laert më 30 Janar 2009, 00:35
1 1695 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 05 Shtator 2010, 20:57
ZEF KOL NIKA I PALAJ -KOMAN-SHLLAK-NE KUJTIMET E RIZA SPAHIS
nga Laert më 10 Janar 2010, 13:01
6 2752 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 10 Janar 2010, 16:45
A duhet nje skulpture Shqiponja gjigande ne mes te qyteteve
nga Laert më 01 Janar 2010, 16:25
2 1358 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 06 Janar 2010, 18:48
MISS GLOBE - BOTA 2009 NE SHQIPERI 15 TETOR - 1 NENTOR
nga Laert më 06 Nëntor 2009, 01:41
4 2796 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 06 Nëntor 2009, 18:59
FTESE - SHKRUANI ''MBI SHQIPTARET NEPER BOTE''
nga Laert më 25 Tetor 2009, 17:50
0 1594 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 25 Tetor 2009, 17:50
KANUNI I LEK DUKAGJINIT - KUSHTETUTA E PARE E SHQIPERISE
nga Laert më 16 Tetor 2009, 12:47
3 1429 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 16 Tetor 2009, 12:55
HISTORIA DHE KULTURA - MARTESA ARBERESHE
nga Laert më 05 Tetor 2009, 00:57
0 1392 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 05 Tetor 2009, 00:57
50 NJEREZ TE FAMSHEM NE BOTE
nga Laert më 22 Shtator 2009, 13:31
0 2103 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 22 Shtator 2009, 13:31
ARKEOLOGJIA NE SHQIPERI
nga Laert më 04 Shtator 2009, 16:50
1 1799 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 04 Shtator 2009, 16:57
KENDI I FESTAVE TE NDRYSHME
nga Laert më 18 Gusht 2009, 19:32
0 1436 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 18 Gusht 2009, 19:32
Piktori Alush Shima dhe veprat kundër diktaturës
nga I-AMESHUAR më 02 Korrik 2009, 23:29
1 4108 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 03 Korrik 2009, 13:30
PIKASO-JA I SHQIPERISE - IBRAHIM KODRA
nga Laert më 28 Qershor 2009, 01:01
2 1596 nga ksanthi Shiko postimet e fundit
më 28 Qershor 2009, 08:34
SKULPTORI I MADH - ODHISE PASKALI
nga Laert më 28 Qershor 2009, 00:01
2 1493 nga ksanthi Shiko postimet e fundit
më 28 Qershor 2009, 08:11
NDOC MARTINI
nga Laert më 28 Qershor 2009, 01:43
0 1343 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 28 Qershor 2009, 01:43
KOLE IDROMENO PIKTOR, SKULPTOR-ARKITEKT
nga Laert më 28 Qershor 2009, 01:18
1 2447 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 28 Qershor 2009, 01:25
ISMAIL LULANI - PIKTORI i TABLOSE SE CLIRIMIT TE KOSOVES
nga Laert më 28 Qershor 2009, 00:15
1 1585 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 28 Qershor 2009, 00:54
KALAJA ROZAFA - SHKODER PIKTURE
nga Laert më 13 Shkurt 2009, 13:44
2 1673 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 23 Maj 2009, 18:53
Ju rrefejme historine e artit shqiptar
nga I-AMESHUAR më 08 Maj 2009, 02:49
1 1586 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 08 Maj 2009, 16:52
Adelina Smajli - 5 mije euro per nje nate....
nga Laert më 16 Prill 2009, 08:35
0 3861 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 16 Prill 2009, 08:35
Gjurmet e hershme te artit shqiptar
nga Arla më 18 Shkurt 2009, 21:32
2 1505 nga Kome Shiko postimet e fundit
më 13 Prill 2009, 14:14
Agim Kadillari miku im piktor
nga I-AMESHUAR më 06 Shkurt 2009, 13:37
1 1469 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 07 Shkurt 2009, 12:23
Posto një temë të re 25 tema · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 2 vizitorë
Autorizimet e forumit
Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 06 Korrik 2020, 20:19
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari