Ditari jone

 • Forum
  Topics
  Posts
  Last post
 • Shoqeria jone virtuale
  Te njihemi me njeri-tjetrin dhe te shohim qe se si nepermjet fjaleve transmetohet karakteri dhe personaliteti jone shoqerise virtuale qe kemi krijuar mbas nje monitori pc por dhe mund te shnderrohet ne realitet.
  Moderators: Laert, I-AMESHUAR
  Subforum: Prezantimi
  207 Topics
  1464 Posts
  Last post by Laert View the latest post
  04 Feb 2014, 01:24
 • Aktuale
  Fenomenet shoqerore te aktualitetit te sotem. Pra gjithcka qe ka te beje me shoqerine e sotme shqiptare. Mirsevini
  Moderators: Laert, I-AMESHUAR
  29 Topics
  215 Posts
  Last post by Laert View the latest post
  06 Feb 2014, 00:27
 • Muzika
  Muzika ushqimi i shpirtit dhe i mendjes. Te shkembejme shijet muzikore dhe te rejat e fundit nga muzika. Te pershendesim njeri tjetrin me muzike apo linke videosh muzikore youtube,google
  Moderators: Laert, I-AMESHUAR
  Subforum: E huaj
  65 Topics
  690 Posts
  Last post by Laert View the latest post
  03 Jun 2021, 00:31
 • Humor
  Batuta, Anektoda, Bejte, Satira etj... c'fare te ju deshiroje zemra juaj humoristike per te bere sa me shume per te qeshur
  Moderators: Laert, I-AMESHUAR
  Subforum: I huaj
  30 Topics
  125 Posts
  Last post by Laert View the latest post
  04 Oct 2016, 07:43
 • Sporti
  Dedikuar sportdashesve te te gjitha tipeve te sporteve. Gjithcka mbi sportin.
  Moderators: Laert, I-AMESHUAR
  Subforum: I huaj
  11 Topics
  57 Posts
  Last post by Laert View the latest post
  15 Nov 2015, 20:41
 • V.I.P
  Very important people(V.I.P). Ketu mund te gjeni gjithcka rreth jetes dhe aktiviteteve te vipave shqiptar per te gjithe fansat e tyre.
  Moderators: Laert, I-AMESHUAR
  Subforum: Te huaj
  62 Topics
  241 Posts
  Last post by Laert View the latest post
  19 May 2022, 15:48

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron