Sub Forums: Ditari jone
  Forum Tema Poste Postimi fundit
Shoqeria jone virtuale Shoqeria jone virtuale
Te njihemi me njeri-tjetrin dhe te shohim qe se si nepermjet fjaleve transmetohet karakteri dhe personaliteti jone shoqerise virtuale qe kemi krijuar mbas nje monitori pc por dhe mund te shnderrohet ne realitet.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Nënforum: Prezantimi
207 1464 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 04 Shkurt 2014, 01:24
Aktuale Aktuale
Fenomenet shoqerore te aktualitetit te sotem. Pra gjithcka qe ka te beje me shoqerine e sotme shqiptare. Mirsevini
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
29 215 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 06 Shkurt 2014, 00:27
Muzika Muzika
Muzika ushqimi i shpirtit dhe i mendjes. Te shkembejme shijet muzikore dhe te rejat e fundit nga muzika. Te pershendesim njeri tjetrin me muzike apo linke videosh muzikore youtube,google
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Nënforum: E huaj
65 690 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 03 Qershor 2021, 00:31
Humor Humor
Batuta, Anektoda, Bejte, Satira etj... c'fare te ju deshiroje zemra juaj humoristike per te bere sa me shume per te qeshur
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Nënforum: I huaj
30 125 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 04 Tetor 2016, 07:43
Sporti Sporti
Dedikuar sportdashesve te te gjitha tipeve te sporteve. Gjithcka mbi sportin.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Nënforum: I huaj
11 57 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 15 Nëntor 2015, 20:41
V.I.P V.I.P
Very important people(V.I.P). Ketu mund te gjeni gjithcka rreth jetes dhe aktiviteteve te vipave shqiptar per te gjithe fansat e tyre.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Nënforum: Te huaj
62 241 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 19 Maj 2022, 15:48
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 28 Nëntor 2022, 07:43
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari