Forum Tema Poste Postimi fundit
Proletari Team - Staf
Lajmerime dhe Ankesa Lajmerime dhe Ankesa
Ketu mund te ankoheni mbi cdo gje qe ju shqeteson dhe ne do ju pergjigjemi duke u munduar ti zgjidhim ne menyren tone ankesat tuaja. Ketu do te gjeni lajmerime te ndryshme qe Admini i faqes do beje etj
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Nënforum: Ndihme dhe Asistence Teknike
9 162 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 27 Shtator 2010, 10:13
Sherbime per Shqiptaret Sherbime per Shqiptaret
Cdo gje qe ju nevojitet nga interneti
Dedikuar te gjitha informacioneve mbi sherbimet e nevojshme per shqiptaret brenda dhe jashte atdheut
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Nënforum: Informatika
40 175 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 24 Maj 2011, 22:02
Ditari jone
Shoqeria jone virtuale Shoqeria jone virtuale
Te njihemi me njeri-tjetrin dhe te shohim qe se si nepermjet fjaleve transmetohet karakteri dhe personaliteti jone shoqerise virtuale qe kemi krijuar mbas nje monitori pc por dhe mund te shnderrohet ne realitet.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Nënforum: Prezantimi
207 1464 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 04 Shkurt 2014, 01:24
Aktuale Aktuale
Fenomenet shoqerore te aktualitetit te sotem. Pra gjithcka qe ka te beje me shoqerine e sotme shqiptare. Mirsevini
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
29 215 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 06 Shkurt 2014, 00:27
Muzika Muzika
Muzika ushqimi i shpirtit dhe i mendjes. Te shkembejme shijet muzikore dhe te rejat e fundit nga muzika. Te pershendesim njeri tjetrin me muzike apo linke videosh muzikore youtube,google
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Nënforum: E huaj
65 690 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 03 Qershor 2021, 00:31
Humor Humor
Batuta, Anektoda, Bejte, Satira etj... c'fare te ju deshiroje zemra juaj humoristike per te bere sa me shume per te qeshur
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Nënforum: I huaj
30 125 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 04 Tetor 2016, 07:43
Sporti Sporti
Dedikuar sportdashesve te te gjitha tipeve te sporteve. Gjithcka mbi sportin.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Nënforum: I huaj
11 57 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 15 Nëntor 2015, 20:41
V.I.P V.I.P
Very important people(V.I.P). Ketu mund te gjeni gjithcka rreth jetes dhe aktiviteteve te vipave shqiptar per te gjithe fansat e tyre.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Nënforum: Te huaj
62 241 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 19 Maj 2022, 15:48
Shqiperia - Albania - Arberia
Mendimi shqiptar Mendimi shqiptar
Mendesia shqiptare, mendimtaret shqiptare dhe krijimit i mendimit shqiptar
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
22 90 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 19 Janar 2017, 12:44
Historia e Lashtesise Shqiptare Historia e Lashtesise Shqiptare
Hulumtime, kerkime dhe zbulime te reja te historise se lashte pellazge,ilire,arberore,shqiptare. Cdo gje mbi historine tone.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Nënforume: Figura te shquara te Kombit shqiptar, Qytetet ne trevat shqiptare
125 616 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 10 Gusht 2022, 15:43
Gjuha Shqipe ne Shekuj Gjuha Shqipe ne Shekuj
Gjuha Shqipe e shkruar e folur, dialekte krahinore. Toskerishtja dhe Gegenishtja.Evolimi dhe gjithcka rreth gjuhes sone hyjnore.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
34 67 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 27 Dhjetor 2018, 10:47
Letersia Shqipe ne Shekuj Letersia Shqipe ne Shekuj
Letra dhe lapsi nje misherim i vargut ku letrari le gjurme ne historine dhe legjenden e nje kombi.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Nënforume: Kendi poetike dhe krijimtari, Kritike Letrare, LIBRA te botuara
64 253 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 26 Korrik 2021, 18:00
Portreti kulturor i Artit Shqiptar Portreti kulturor i Artit Shqiptar
Portretizimi i arteve nepermjet piktures,skultures ,qeramike,pocelan,druri,ar,argjent etj.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
25 59 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 28 Tetor 2016, 17:14
Politika dhe Mas media Politika dhe Mas media
Dedikuar poltikes dhe mjeteve te komunikimit te mases shqiptare ne menyre qe te japim mendimin tone ne lidhje me mbarevatjen e jetes poltike shqiptare. Te japim apo krijojme nje ide te re poltike qe revolucionon aktualitetin.Miresevini
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
79 683 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 15 Nëntor 2018, 09:49
Teologjia Filozofike Teologjia Filozofike
Me kete deshiroj te hap nje horizont te ri ne rrymat teologjike e filozofike te ndryshme qe lindin si nevoje e ushqimit shpirteror dhe mendor te njeriut.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
57 271 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 12 Korrik 2019, 09:08
Rubrika Shkenca dhe Jeta Rubrika Shkenca dhe Jeta
Ketu do gjeni ate qe njeriu krijoj me inteligjencen e tij se si te mbijetoje mbi planetin toke. Shkencat ndihme per jeten mbi toke.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Nënforume: Shkencat Natyrore, Shkencat Humane
115 333 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 02 Dhjetor 2021, 21:56
Tradhetaret e Kombit Shqiptar ne shekuj Tradhetaret e Kombit Shqiptar ne shekuj
Ketu do gjeni gjithcka mbi shqiptaret qe shiten kombin e tyre per disa interesa te uleta personale dhe antishqiptare...
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Nënforume: Diktatura Komuniste, Komunistet Boteror
175 1127 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 03 Nëntor 2022, 08:12
Kendi Juridike Kendi Juridike
Ketu do gjeni te postuar cdo gje ne lidhje me ligjet, kushtetuten dhe azhornimet e fundit ne lidhje me fushen juridike
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
26 147 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 17 Prill 2017, 13:48
Nga Bota
Politika Boterore Politika Boterore
Politika e huaj ne zhvillimet dhe fenomenet e politikes qe ka influencuar ne luftrat boterore.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
70 397 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 12 Korrik 2021, 17:26
Letersia boterore Letersia boterore
Letersia e huaj ka ndikuar thelle ne formimin dhe pasurimin e shpirtit te njeriut pavaresisht nga prejardhja e tij.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
7 18 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 30 Mars 2013, 10:30
ITALIA FORUM
Ci conosciamo? Ci conosciamo?
Perche non vieni a conoscerci meglio e condividere la tua persona con noi?
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Nënforume: Presentazione, I nostri racconti
22 141 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 24 Dhjetor 2009, 12:48
La nostra comunità La nostra comunità
Nasce l'idea partendo dalla voglia estroversa di un incontro culturale tra l' Albania e l' Italia. Qui potete conoscervi meglio e chiedere tutto ciò che siete interessati su l' Abania e i albanesi. Benvenuti tra noi.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Nënforum: La Psicologia
63 476 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 20 Prill 2010, 18:16
Evenimenti Evenimenti
Con questo forum sarete sempre informati sugli evenimenti e feste vari. Vi pregiamo se anche voi avete o trovate annunci di questo tipo di mettere in questo forum. Cosi tutti possiamo essere tutti informati con le nostre possibilità di frequentarli o partecipare.Grazie.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
6 24 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 28 Nëntor 2009, 20:59
L'Albania e la sua storia L'Albania e la sua storia
Visto che del Albania si sà molto poco. Abbiamo pensato a creare un angolo dove porteremo la storia nostra,la lingua, la musica. l'arte ecc.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
17 31 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 13 Nëntor 2009, 22:49
La cultura e l' arte albanese La cultura e l' arte albanese
Antica cultura albanese mista con quello contenporaneo.
Artisti e l' arte albanese nei secoli.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Nënforum: Musica albanese
20 31 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 02 Shtator 2011, 10:16
Imparare l' albanese Imparare l' albanese
Essendo una lingua indeo europea l' albanese ha le sue radici nel antichità. Cercheremo di dare una mano con la nostra autodidattica per gli interessati. Ogni vostra proposta o domanda siamo disponibili. Perche solo inssieme possiamo fare qualcosa di professionale.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
7 29 nga Francesca Shiko postimet e fundit
më 15 Nëntor 2009, 22:49
L'Albania, il suo turismo e lo sviluppo L'Albania, il suo turismo e lo sviluppo
Come sanno tutti il nostro paese è entrato nei paesi in sviluppo. Turismo è un altro punto forte del nostro paese di una natura vergine che ofre le bellezze naturali irresistibili.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
12 20 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 02 Shtator 2009, 18:24
La politica albanese La politica albanese
Troverette tutto su la politica albanese dal antichità ad oggi.
Politica albanese e il suo camino
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
9 14 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 26 Maj 2010, 01:20
Postime të reja   Postime të reja Asnjë postim i ri   Asnjë postim i ri Forum i mbyllur   Forum i mbyllur
Forum Information
Kush është në linjë
Kush është në linjë
Në total janë 33 përdorues në linjë :: 2 të regjistruar, 0 të fshehur dhe 31 vizitorë (Këto të dhëna bazohen në regjistrimet para 10 minutash)
Numri Rekord i përdoruesve në linjë ishte 290 më 25 Qershor 2021, 00:41
Antarë të regjistruar: Bing [Bot], Google [Bot]
Statistikat
Statistikat Totali postimeve 8380 · Tema 1602 · Antarë 580 · Antari më i ri ada
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 04 Dhjetor 2022, 00:30
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari