Home » Archives by category » Shqipëria » Shteti shqiptar » Skandale

Pse ka frikë PD-ja nga Visar Zhiti?

Pse ka frikë PD-ja nga Visar Zhiti?

Lexuar 1246Më bëri përshtypje presidenti i vendit tim Bujar Nishani dhe standartet me të cilat ai përdor Kushtetuten e vendit tim. 30/12/2012-Presidenti Nishani dekoron zotin Visar Zhiti me Urdhrin “Mjeshtër…

Satira e bukës vazhdon…

Satira e bukës vazhdon…

Lexuar 1825Por kësaj rralle shqiptarët janë të përgatitur. Një tjetër teatër u luajt por kësaj rralle jo në salllen e Teatrit “Migjeni”, por në stadiumin e kompletuar “Loro Boriçi”. Komedia në…

Ja lista e plotë e pushtetarëve të qeverisë Berisha që përfituan kredi si të pastrehë

Ja lista e plotë e pushtetarëve të qeverisë Berisha që përfituan kredi si të pastrehë

Lexuar 5813Zbardhen të tjera fakte rreth historisë së zezë së korrupsionit me përfitimin e kredive me interes zero dhe kredive të buta, nga oborrtarët e pushtetit të Sali Berishës. Gjatë…

A1 Report – Skandali/ Sali Berisha pagoi lekë për të denigruar Edi Ramen

A1 Report – Skandali/ Sali Berisha pagoi lekë për të denigruar Edi Ramen

Lexuar 2049Qeveria e Sali Berishës ka shpenzuar paratë e taksapaguesve për një fushatë denigruese në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Shqipëri, drejtuar kundër kundërshtarit të tij politik, Edi Rama,…

Videoja e shfaqur në “Fiks Fare” për Ilir Metën, ka edhe një episod të llojit “Ylli Pango”, domethënë një episod seksual, i cili nuk u shfaq as në emisionin “Fiks Fare”

Videoja e shfaqur në “Fiks Fare” për Ilir Metën, ka edhe një episod të llojit “Ylli Pango”, domethënë një episod seksual, i cili nuk u shfaq as në emisionin “Fiks Fare”

Lexuar 5746Ilir Meta, nga Beteja e Sutjeskës, tek Beteja e Sutjenave: episodi “Pango” i pashfaqur e videos. Videoregjistrimi i shfaqur në “Fiks Fare” për Ilir Metën, ka edhe një episod…