Home » Archives by category » Shqipëria » Shteti shqiptar » Ligji » Parlamenti shqiptar

Keti Bazhdari padit Sali Berishën për shpifje

Keti Bazhdari padit Sali Berishën për shpifje

Lexuar 3166SHKODER – Keti Bazhdari padit Sali Berishën për shpifje, kërkon 4 milionë lekë.Keti Bazhdari, kandidatja e koalicionit të majtë për Bashkinë e Shkodrës, ka kallëzuar në prokurori si dhe ka dorezuar padi penale…

Kompleksi i ri parlamentar, juria shpall fituese studion nga Vjena

Kompleksi i ri parlamentar, juria shpall fituese studion nga Vjena

Lexuar 4513I hapet rrugë ndërtimit të parlamentit luksoz në vendin ku sot gjendet Mauzoleumi i diktatorit. Shpallet projekti fitues për ndërtimin e kompleksi të ri parlamentar. Projekti vjenez me kodin…

Parlamenti shqiptar: Grushta, dhunë dhe skenar shkatërrimi/video

Parlamenti shqiptar: Grushta, dhunë dhe skenar shkatërrimi/video

Lexuar 6718Sterkaj provokon, Prenga godet Palokën. Mazhoranca nis votimin e ligjeve, opozita ikën nga salla Dhuna e nisur nga opozita të premten e 21 janarit u zhvendos dje në Parlamentin…

Tre krerët e institucioneve shqiptare që dolën mbi parlamentin shqiptarë

Tre krerët e institucioneve shqiptare që dolën mbi parlamentin shqiptarë

Lexuar 3389Besoj se tashmë jemi njohur të gjithë me arrogantët qe drejtojnë 3 institucione të larta të Republikës së Shqipërisë që dolën hapur kundër komisionit hetimor të përbërë nga deputetët…