Home » Archives by category » Shqipëria » Agjent dhe Spiun » Ngjarje të Verdha

Ndotje nga “SEMANI”…

Ndotje  nga “SEMANI”…

Lexuar 25481946… ■A E DINI SE EDHE “SEMANI” KA DOSJE ?! KERKONI N’ ARKIV TË MINISTRISË SË MBRENDSHME NË TIRANË… ■DOSJEN E “SEMANIT”… Emni i këtij lumi të pistë njihet…

Shenasi Rama: Ja e vërteta e rrëzimit të bustit, Sali Berisha traktat të fshehtë me Ramiz Alinë

Shenasi Rama: Ja e vërteta e rrëzimit të bustit, Sali Berisha traktat të fshehtë me Ramiz Alinë

Lexuar 4389Shenasi Rama: Ja e vërteta e rrëzimit të bustit, skandali i Azemit me femrën franceze, Sali Berisha traktat të fshehtë me Ramiz Alinë. Shenasi Rama, themeluesi i Shoqatës Studentore…

Digjet dhe shpërbëhet vendi ku humbi jetën Sokol Olldashi

Digjet dhe shpërbëhet vendi ku humbi jetën Sokol Olldashi

Lexuar 2867Vendi i ngjarjes ku humbi jetën deputeti Sokol Olldashi është zhbërë dhe tjetërsuar në mënyrë përfundimtare. Disa foto të siguruara dje nga DITA tregojnë se pikërisht në trajektoren e…

Vrasja e maskuar me aksident. Ata e vranë Sokol Olldashin! (15 fakte të reja)

Vrasja e maskuar me aksident. Ata e vranë Sokol Olldashin! (15 fakte të reja)

Lexuar 3643Qartazi, Ata e vranë Sokol Olldashin. Pas disa ditësh analizash, ekspertizash dhe komentesh mediatike mund të gjykojmë se Sokol Olldashi është bërë preh e një rrjeti mafioz politik që…