Home » Archives by category » Shke-Tek (Page 4)

Egjipt, zbulohet varri i Kleopatres dhe Mark Antonit!

Egjipt, zbulohet varri i Kleopatres dhe Mark Antonit!

Lexuar 4230KAJRO – Shpresa të reja në fushën e arkeologjisë, dyshohet se po zbulohet varri legjendar i Kleopatrës dhe Mark Antonit. “Arkeologët në kërkim të varrit të Mark Antonit dhe…

Page 4 of 41234