Home » Archives by category » Bota » Bota Aktuale (Page 5)

Shqiperia, endrra e re e turisteve te huaj

Shqiperia, endrra e re e turisteve te huaj

Lexuar 2337Ne sezonin e veres, vec marketingut, destinacionet e ndryshme turistike ne mbare boten reklamohen edhe ne internet fale pushuesve te shumte nderkombetare. Ne faqe te ndryshme te kushtuara turizmit,…

Danimarka më e shtrenjta në Europë

Danimarka më e shtrenjta në Europë

Lexuar 2707Danimarka vendi më i shtrenjtë për jetesë në BE, Bullgaria vendi më i lirë Nga 27 vendet e Bashkimit Evropian, Danimarka është vendi më i shtrenjtë për jetesë, me…

Komisioneri i ri europian zgjerimit, çeku Stefan Fule, ish-agjenti i KGB i riaktivizuar, ka konflikt interesi ndaj Shqipërisë

Komisioneri i ri europian zgjerimit, çeku Stefan Fule, ish-agjenti i KGB i riaktivizuar, ka konflikt interesi ndaj Shqipërisë

Lexuar 2552Ne shqiptarët dëgjuam për pesë vjet, që nga nëntori i vitit 2004, pra nga fundi i qeverisjes së PS dhe deri më sot, të na flasë për hyrjen në…

Page 5 of 512345