Botohet padia gjygjësore e Edvin Kristaq Rames ndaj ish gruas në 1987-ten

Print Friendly, PDF & Email

Lexuar 3459
Kopje nga padia gjyqësore e Edvin Ramës ndaj ish bashkëshortes së tij M.M në vitin 1987Facebook: Sapo u publikua nga profili i politikanes pdiste Majlinda Bregu në shenjë “hakmarrjeje” kopje nga padia gjygjësore e ishçiftit Majlinda e Edvin Kristaq Rama ku përfoj me ndarje në vitin 1987.

Ja çfarë citon znj. Bregu nga fejsbuku(facebook), në komentin e saj në foton e publikuar:

Ja kush është Edi Rama!
Burracaku që si gojështhurur tentoi të më fyente mua dhe zonjën Topalli, dje në Shkodër…!
Lexoni kopjen nga padia gjyqësore e Edvin Ramës ndaj ish bashkëshortes së tij M.M në vitin 1987.

 

Lexoni më shumë nga kjo kategori

Shpërndaje

Google1DeliciousDiggGoogleStumbleuponRedditTechnoratiYahooBloggerMyspaceRSS
Posted by on 24/04/2013. Filed under Aktualitet,Politika. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

One Response to Botohet padia gjygjësore e Edvin Kristaq Rames ndaj ish gruas në 1987-ten

  1. Drejtsia

    26/04/2013 at 23:03


    “Kathimerini”: Rama, Tadic dhe Samaras me rrënjë vllahe
    11:22 / 9.03.2012
    “Edi Rama është vllah”. Kështu shkruan e përditshmja “Kathimerini”, e cila në faqen e saj në internet ka publikuar shkrimin e presidentit të Shoqatës të Studimeve Maqedonase në Greqi, Nicholas J. Mertzos. Në këtë shkrim Mertzos ka bërë një analizë të fakteve, që sipas tij vllahët pretendojnë se janë pakicë në të gjitha vendet e Ballkanit, me qëllim që të përfitojnë nga ky fakt. Por ajo që bie më shumë në sy në këtë shkrim është fakti se tre personazhe të njohur të politikës ballkanike, janë vlleh. “Për shembull, rrënjët vllahe në Serbi janë edhe tek presidenti aktual Boris Tadic, tek kreu i opozitës në Shqipëri, Edi Rama dhe në Greqi, tek kryetari i ‘Nea Demokratia’, Antonis Samaras”, shkruan Nicholas J. Mertzos. /Bw/Telegrafi/

Komento

Questo sito usa Akismet per ridurre lo spam. Scopri come i tuoi dati vengono elaborati.