7-të intimitetet që vetëm të dashuruarit e vërtetë i bëjnë…

Print Friendly, PDF & Email

Lexuar 1366
Jo për të gjithë por në qoftë se është dashuri e vërtetë çdo gjë ndryshon.
1. Hyni në banjo kur është partneri/ja si dhe bëni dush së bashku.
2. Gatuhet së bashku duke ndihmuar dhe ndoshta dhe duke u sfiduar kush din të gatuaj më mirë.
3. Ti fshini lotët atij/asaj është nje gjest i dashurisë së madhe të shoqëruar edhe me përkëdhelje faqeve.
4. Pa tabu në seks. Ajo që është e jotja është e imja dhe anasjelltas.
5. Kushërinj që nuk ju pëlqejnë por për hatër të tij/asaj pranohen.
6. E kundron duke fjetur duke i bërë dhe foto apo surprizë në mëngjes duke i nisur me WhatsApp foton.
7. Rrufë/grip? Pa merak më ke mua pranë.

Në qoftë se e gjeni veten në këto shtatë pikat atëherë do të thotë se jeni në rrugën e duhur të dashurisë…
Proletari.Com

Lexoni më shumë nga kjo kategori

Shpërndaje

Google1DeliciousDiggGoogleStumbleuponRedditTechnoratiYahooBloggerMyspaceRSS
Posted by on 26/09/2017. Filed under Ndjenja. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Komento

Questo sito usa Akismet per ridurre lo spam. Scopri come i tuoi dati vengono elaborati.