101 VJET PAVARËSI E GËZOFSHIM SE BASHKU SHQIPTAR

Print Friendly, PDF & Email

Lexuar 2208
101 VJET PAVARSI GEZUAR GJITHË SHQIPTARËVE ANEMBANE. QOFTE AI MUND DHE GJAK I DERDHUN PËR KËTË TRUALL I MERITUAR DHE TA GEZOJMË SË BASHKU DUKE PUNUAR ME NDERSHMËRI PËR SHTËPINË TONË QE AMANET NA E LAN TË PARET TANE. SHQIPERINE E GEZOFSHIM PËR JETË E MOT.
Stafi i Proletari.Com

Lexoni më shumë nga kjo kategori

Shpërndaje

Google1DeliciousDiggGoogleStumbleuponRedditTechnoratiYahooBloggerMyspaceRSS
Posted by on 28/11/2013. Filed under Festa. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Komento

Questo sito usa Akismet per ridurre lo spam. Scopri come i tuoi dati vengono elaborati.