Botohet padia gjygjësore e Edvin Kristaq Rames ndaj ish gruas në 1987-ten

Print Friendly, PDF & Email

Lexuar 4047
Kopje nga padia gjyqësore e Edvin Ramës ndaj ish bashkëshortes së tij M.M në vitin 1987Facebook: Sapo u publikua nga profili i politikanes pdiste Majlinda Bregu në shenjë “hakmarrjeje” kopje nga padia gjygjësore e ishçiftit Majlinda e Edvin Kristaq Rama ku përfoj me ndarje në vitin 1987.

Ja çfarë citon znj. Bregu nga fejsbuku(facebook), në komentin e saj në foton e publikuar:

Ja kush është Edi Rama!
Burracaku që si gojështhurur tentoi të më fyente mua dhe zonjën Topalli, dje në Shkodër…!
Lexoni kopjen nga padia gjyqësore e Edvin Ramës ndaj ish bashkëshortes së tij M.M në vitin 1987.

 

Lexoni më shumë nga kjo kategori

Shpërndaje

Google1DeliciousDiggGoogleStumbleuponRedditTechnoratiYahooBloggerMyspaceRSS
Posted by on 24/04/2013. Filed under Aktualitet,Politika. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

One Response to Botohet padia gjygjësore e Edvin Kristaq Rames ndaj ish gruas në 1987-ten

Komento

Questo sito usa Akismet per ridurre lo spam. Scopri come i tuoi dati vengono elaborati.