Miku më i mirë i njeriut dhe pjesmarrja e tij në jetën e përditshme

Print Friendly, PDF & Email

Lexuar 3878
Miku ynë më i mirë qeni është jo vetëm ai që na ruan, ai që është besnik dhe s’na harron kurrë por në qoftë se ne gjejmë një gjuhë të përbashkët me të ai bëhet një ndihmë e madhe ne jetën tonë të përditshme që ka vështirësitë e saj.
Jesse me anë të një videoje në Youtube që po bën xhiron botërore që vetëm në 2 ditë ka arritë rreth 11 milion shikime, na tregon se çfarë mund të bëjë ai duke filluar që nga punët e shtëpisë, akrobacitë e shumë gjëra të tjera. Shikoni videot që s’kanë nevojë për komente…/Proletari.Com

Lexoni më shumë nga kjo kategori

Shpërndaje

Google1DeliciousDiggGoogleStumbleuponRedditTechnoratiYahooBloggerMyspaceRSS
Posted by on 25/04/2011. Filed under Shke-Tek. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

2 Responses to Miku më i mirë i njeriut dhe pjesmarrja e tij në jetën e përditshme

Komento

Questo sito usa Akismet per ridurre lo spam. Scopri come i tuoi dati vengono elaborati.